Cumartesi , Kasım 17 2018
Anasayfa / Blog / Ücretsiz Bakım Yapan Medyum

Ücretsiz Bakım Yapan Medyum

Medyum bakım işlemi, üzerinizde hissettiğiniz kötü enerjinin kaynağını bulunması için yapılır. Medyuma başvurduğunuzda, sizde büyü mü var yoksa başka bir şey mi bunu bilemez. Öncelikle sizde ne olduğunu öğrenmesi gerekir. Sorunun bulunmasını sağlayan olay bakım işlemidir.

Büyü bakımı çok farklı şekillerde yapılır. Hayatınızı kötü olarak etkilen sorunu bulmak için farklı işlemlere maruz kalmanız gerekmektedir. Öncelikle büyü var mı diye bakılır. Sonra hangi çeşit büyünün yapıldığı ortaya çıkarılmaya çalışılır. Sorunu bulmadan tedavisi geliştirilemez. Sorun bulunduktan sonra ona göre tedavi sürecine girilir ve hasta kişinin iyileşmesi için işlemler yapılmaya başlanır. İşlerin en başında medyum bakım yaptırmak, büyüden etkilenen kişi için daha iyidir. “Erken teşhis hayat kurtarır” sözü sadece fiziksel hastalıklar için değil, manevi hastalıklar için de geçerlidir. Ne kadar erken tespit edilirse o kadar erken tedavi edilir. Hastalık ilerlemeden sonuca varılır. Bu hem büyü yapılan kişi, hem ailesi, hem de tedavi yapan medyum için çok daha kolaydır.

ücretsiz medyum numarası,ücretsiz medyum falı,ücretsiz bakım,ücretsiz bakım yapan medyumlar,ücretsiz bakım yaptırmak istiyorum,ücretsiz bakım yapan hoca,ücretsiz bakım yapan medyum hoca,ücretsiz medyum hizmeti

Medyumların bazıları bakım işlemi için ücretler alabiliyor. Ama ben ve benim gibi düşünen, bu işten para kazanmak istemeyen insanların da varlığı fazladır. Siz hangisini tercih edersiniz bilemem ama her medyuma da güvenmemek gerekir. Yanlış teşhis çok daha kötü sonuçlar doğurur. Büyü yapılan kişiye cin musallatı tedavisi yapılırsa bu hiçbir işe yaramayacağı gibi, kişinin üstündenki büyünün etkisinin sürmesine devam ettirecek ve büyü yapılan kişiyi belki de felaketlere sürükleyecektir. Bu tür durumlara çok dikkat etmek gerekir. Her doktor aynı olmadığı gibi her medyum da aynı değildir. Bilgi ve beceri seviyeleri farklıdır. Tabii sahtekarlara dikkat etmezseniz eğer, bu sahtekarlar size hiçbir bakım yapmadan, tedavi önerip paranızı alabilir.

İnsanlar genellikle bakım işlemlerini fal ile karıştırırlar fakat iki şey birbirinden farklıdır ve bunları birbirinden ayırmak gerekir. Fal bakımı gelecekle alakalı haberleri verirken, bakım işleminde o an içinde bulunduğunuz durum hakkında bilgiler alınabilir. Bakım işlemi detaylı bakım ve yüzeysel bakım olarak ikiye ayrılmaktadır. Yüzeysel bakımda kişinin o an ki durumu ile ilgili bilgi verilirken, detaylı bakımda kişinin o anki ruh haline bürünmesine sebep veren olayların yapılış zamanına kadar bilgiler verilmektedir.

En doğru bakım, birebir  kişiyle yüzyüze olmak suretiyle yapılır. Bu şekilde yapılacak bir kontrol en doğru ve en hızlı sonucu verir. Çünkü kişi bulunduğu mekanı manyetik enerjisiyle doldurur. Bu şekilde net bilgilere ulaşmak mümkündür. Eğer bakım yapılacak kişiyle yüzyüze görüşme imkanı yoksa kişiye ait bilgilerden hareket ederek büyü vb. kontrollerin yapılması da mümkündür.

Günümüzde telefonla bilgileri alan kişilerin 15 -20 dakika sonra verdikleri sonuçlara kesinlikle itibar etmemek gerekir. Zira böyle bir yöntem yoktur. Gerçeği yansıtmaz. Karşılıklı yapılan bir bakım bile 30 dakika zaman alabilir. Büyü veya diğer problemlerin teşhis ve tespit edilmesi kolay değildir. Bu açıdan, kahve falına bakarken sizde büyü olduğunu iddia eden kişilerin yaptıkları bakım (!) tamamen asılsızdır.

Bu ilimlerle uğraştığını iddia eden bazı falcılar da mevcut. Üç beş kelimeyi bir araya getirip insanlara çeşitli iddialarda ve kehanetlerde bulunuyorlar. Ama bana inanın gerçekten medyumluğu ve hocalığı bir arada götüren büyü, sihir ve benzeri konuları çözebilen, insanların iradesi üzerindeki baskıları yok edebilen, bırakın internetteki medyum sanal alemini, Türkiye’de dahi çok az sayıda medyum var. Ben bu bilgileri, elimden geldiğince az ve öz şekilde izah etmeye çalıştım. Karar verecek olan sizsiniz. Yinede herkes istediği şekilde düşünmekte özgür çünkü, insanların düşündüğü ve yaptığı şeyin neticesinin sonucu kendisini bağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Yorum

  1. Hocam size nasıl ulaşırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!