Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Büyü / Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

İnsanların fazla talep ettikleri bir büyü türü olan süryani büyüsü hakkında bilgilendirme yazısı yazmaya karar verdim. Peki süryani büyüsü nedir? Bunu aşağıda inceleyelim.

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü, en etkili büyülerden biridir. Hatta büyülerin büyüsü olarakta geçer. Bu tür büyüler çok tehlikeli olduğundan işinin ehli medyumlara yaptırmak gerekir. Süryani büyüsünün adı süryanice yazılmasından gelmektedir. Bu sebeple halk arasında Süryani Büyüsü olarak isim yapmıştır. Etkili bir medyum tarafından yapıldığından çok kısa sürede etkisini göstermektedir. Süryani büyüsündeki isteklerin direkt olarak şeytan ve yardımcılarından istenmesinden dolayı çok büyük günahı vardır. Zaten diğer yazılarımda da bahsettiğim gibi kara büyüler büyük günahlardandır. 2 dünyada da kişinin yakası biraraya gelmez. Süryani büyüsünü gerekli malzemelerle evde YAPAMAZSINIZ. Bunun kesinlikle güvenilir ellere bırakmanız gerekiyor. Yoksa çok kötü sonuçlarla hem karşılaşırsınız, hem de çevrenizi karşılaştırırsınız.

süryani büyüsü,süryani büyüsü nedir,süryani büyüsü nasıl yapılır,süryani büyüsü yapan medyum,süryani büyüsü kaç günde etki eder,süryani medyumlar

Çok eski zamanlardan beri kullanılan süryani büyüsü, etkisini zor kaybeden ve gerçek medyumlar tarafından yapıldığında hemen etkisini göstermeye başlayan büyülerdendir. Süryani büyüsü tek bir parça olarak düşünülmemelidir. Süryani büyüsünü bir ağaç olarak algılarsak çok farklı dalları vardır. Bu dallardan bu yazıda bahsetmeyeceğim ve insanların ilgisini buna doğru çekmeyeceğim. Dediğim gibi tamamen işini bilen medyumlar tarafından yapılması gerekiyor. Diğer türlü hiçbir şekilde etkisini istediğiniz gibi göremezsiniz. Süryani büyüsünün ilk amacı sevilen kişinin sevgisini kazanmak ve sevdiğini kendisine bağlamaktır. Diğer büyüler gibi suistimale açıktır. Evli birisi tarafından diğer evli birisi için yapıldığı ve çok  yuvayı dağıttığı bilinmektedir. Yapan kişinin de bunlara bağlı olarak günahı boynunadır. Süryani büyüsünün etkisi yaklaşık olarak 15 gün içinde güçlü bir biçimde görülür. Öyle ki, buna karşı koymak imkansız hale gelir.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü ile ilgilenen insanlar yaptıkları araştırmalarda, süryani büyüsünün çok farklı dallara ayrıldığını görmüşlerdir. Bu yüzden büyülerin büyüsü demişlerdir. Süryani büyüsü konusunda araştırmalar devam ettiğinde, bunun gücü de ele alındığında, sadece güvenilir ve gerçek medyumlara yaptırılması gerektiği ortaya çıkmıştır. Süryani büyüsünün ilk ve temel şartı, süryani büyüsünü bilen medyuma yaptırmaktır. Yoksa hiçbir işe yaramayacaktır. Kullanım açısından örneklendirmek gerekirse; bir kadın kocasını eve bağlamak, ayağını dışarıdaki kadınlardan kesmek, bir erkek bir kızı kendine aşık edip bağalayabilmek için Süryani Büyüsü nasıl yapılır konulu araştırmalar yapabilmektedir.

Süryani büyüsünün geçmişi islamdan önceki zamanlara dayanır. Süryaniler, orta doğuda yaşayan ancak müslüman olmayan topluluklardandır. Kökleri çok eskiye dayandığından dolayı, antik çağlarda oluşturulan büyüleri de öğrenmişlerdir. Bazı büyüleri de süryanice yazarak süryani büyüsü denmesini sağlamışlardır. Süryanilerin çok eski yıllarda dinlerini temsil eden papazlarını çok önemsedikleri ve bu papazların günlük hayatlarında dahi yapmış oldukları çok basit bir hareket bile büyüsel bir hareket olarak algılanmıştır.

İnşallah faydalı bir yazı olmuştur. Bu yazıyla süryani büyüsüne giriş yapmış olduk. Daha sonra süryani büyüsü nasıl bozulur konusuna değineceğim. Selam ve dua ile…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papaz büyüsü,papaz büyüsü nedir,papaz büyüsü bozma,papaz büyüleri,papaz büyüsü nasıl bozulur,papaz büyü çeşitleri nelerdir,kara büyü, aşk için papaz büyüsü, bağlama için papaz büyüsü, kısmet için papaz büyüsü, geri getirme için papaz büyüsü, cinsellik için papaz büyüsü, papaz büyüsü yapan medyum,papaz büyüsü bozan medyum

Papaz Büyüsü

Aşağıdaki yazımda papaz büyüsü nedir?, papaz büyüsü bozma, papaz büyüleri, papaz büyüsü nasıl bozulur?, papaz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!