Perşembe , Ekim 18 2018
Anasayfa / Fal / Su Falı

Su Falı

Su Falı Nedir? Su Falına Nasıl Bakılır?

Su falı, bakılan diğer fallara benzemeyen bir fal türüdür. Su falı diğer fal türlerinden daha zordur. Su falına bakan medyumun kalbinin temiz olması gerektiğine inanılır. Su gibi temiz ve berrak kalbe sahip bir medyum tarafından bakılmayan su falları, suyu kirletir ve doğru sonuçlar göstermez. Su falına bakan medyum, ayet, esma hadimi veya hüddam yoluyla bu işi gerçekleştirir.

su falı,su falı nedir,su falına nasıl bakılır,su falı bak,su falı baktıranlar,su falı duası,su falına bakan medyum,su falına bakan falcı,su falına bakan hoca,en iyi su falı medyum

Su falında, falına bakılacak kişinin suyu kendisi doldurması şartı aranır. Su bir bardağa veya tasa konularak hazır edilir. Diğer fallarda olduğu gibi niyet edilerek işleme başlanır. Medyum, su falı konusunda ne kadar iyi ise ve ne kadar konsantre olmuş ise o kadar kısa süre sürede fal sonuçlanır. Medyumun kafasının dağılmaması bu sürede çok önemlidir. Farklı şeylere odaklanırsa su falında başarısız olabilir ve tekrar odaklanana kadar zaman kaynı yaşanır. Sessiz bir ortamda yapılması daha makuldür. Ses olmadığı için dikkatini de ona göre toplayacak ve kısa sürede sonlandıracaktır. Bu yüzden sessiz ve ışığın çok olmadığı (sadece mum ışığı daha iyidir) ve medyumun dikkatini dağıtacak bir şeyin bulunmadığı yerlerde su falına bakılması daha uygundur. Medyum, su konulan tasa veya bardağa gözünü kırpmadan dikkatlice bakar ve suyun içinde şekiller belirmeye başlar.

Su falında titreşimleri incelemek çok önemlidir. Bunu yorumlayacabilecek insanlara baktırmak vakit ve nakitten fayda sağlayacaktır. Suyun içindeki her bir titreşime anlam katılır. Hepsinin anlamı farklıdır. Su falına herkes bakamaz ve su falına bakmak isteyenlerin, su falına çok iyi bakan birisinden el almaları gerekir. Sonradan öğrenilen bir durum değildir. Çalışarak su falı bakmayı öğrendim demek çok sağlıklı değildir. Çalışarak öğrendim mevzusu sadece el alanlarda olur. Zaten el aldıktan sonra gerekli okumaları ve bir takım çalışmaları yapması gerekir. Bu bir sanattır ve ilmik ilmik dokuyarak öğrenilir. Her su falı bakıyorum diyene inanmamak gerekir.

Su falına bakarken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Bunlar;

  • Su falına bakacak kişinin kalbinin temiz olması ve bunu yapan birisinden el alması zorunludur. Ayrıca el alsa bile kendini ilmi çalışmalarla geliştirmesi gerekir. Diğer türlü basit ve eksik bir fal bakımı olur. Bu da istenmeyen bir durumdur. En iyi şekilde su falına bakılması herkes için daha iyidir.
  • Medyumun yoğunlaşması için gerekli ortamın kurulması şarttır. Dışarıdan gelebilecek ses ve fiziksel darbelere karşı korunaklı olmalıdır. Sonuçta konsantrasyon önemlidir ve dikkatin dağılmaması gerekir. Su üzerinde oluşan titreşimleri doğru yorumlayabilmek için bunlar önemlidir.

Bu hususlar tamamsa eğer su falına başlanabilir. Diğer türlü eksik sonuçlar olabilir. Bunları önlemek için gerçekten su falı bakan medyumlara veya falcılara başvurun. Referanslı olması sizin için daha iyidir. Bu sayede güven sorunu duymazsınız. Zaten size referans veren kişi güzel sonuçlar almışsa, aynı güzel sonuçları sizin de almanız olasıdır. Suya bakarak doğruları söyleyen birisine ne kadar daha şüpheli yaklaşabilirsiniz ki?

İnşallah faydalı bir yazı olmuştur. Aklınıza gelen sorular varsa ve bunları cevaplamamı istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Yoğun olarak gelen sorular için zaten yazı hazırlıyorum. Selam ve dua ile…

4 yorumlar

  1. Su balı baktırmak için hocama müracaat ettik. Gerçekten işinin ehli birisi. Ne varsa ortaya çıkardı. Su falı bakan medyum arayanlar var ise kesinlikle tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!