Perşembe , Temmuz 19 2018
Anasayfa / Genel / Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Aşağıdaki yayınlanan yorumlar, sayfaya yapılmış olan %100 gerçek yorumlardır. Medyum yorumları medyum için önemlidir. Dolandırıcılığın yüksek seviyelere ulaştığı günümüz zamanında organik yorumlar her şeyi açığa çıkarır. Sadece benden medyum hizmeti almayan insanların yorumlarını onaylamıyorum. Gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz.

23 yorumlar

 1. Hocadan dua alan ve memnun kalan var mı? İşe yarıyor mu gerçekten? Birisi yorum atarsa çok sevinirim. 2 kere dolandırıldım ve almanyada güvenilir medyum bulmak çok zor. Lütfen birisi cevap atsın.

  • Esma hanım, kesinlikle güvenebilirsiniz. Ben 3 defadır aynı kişiden dua alıyorum ve çok hızlı sonuç veriyor. Ayrıca diğer medyumlara göre fiyat konusunda da çok esnek. Bence kesinlikle güvenin ve sonuçları kendi gözünüzle görün.

  • Berna hanıma katılıyorum. Hoca kesinlikle güvenilir medyumlardan. Bu yorumu gören onlarca kişi üşendiği için yorum atmıyor bence. Kesinlikle bir konuşun derim. İşimin bu kadar kolay olacağını tahmin edemezdim.

 2. Geceleri garip rüyalar görerek uyanıyodum. bunda bir iş vardı ama ne vardı çözemiyodum. sonra internette arama yaparken burayı buldum ve ilginç bir şekilde bana cin musallat edildiğini öğrendim. hocaya da tam güvenemiyordum. çünkü piyasada çok fazla dolandırıcı olduğunu duymuştum. ama bu hoca tamamen güvenilir medyum çıktı. Allah razı olsun derdim çözüldü. ne kadar dua etsem azdır.

 3. Derdimi anlatacak kimseyi bulamamaktan dolayı çok sıkıntılıydım. Sevdiğim tarafından terkedilmek çok zor geliyordu ve ortada hiçbir şey yoktu. Ona bir kötülük yapmak istedim. Medyum buna gerek olmadığını ve başka türlü halledilebileceğini söyledi. Ben de dediğini yaptım. İşler düzeldiği için çok mutluyum.

 4. Üzerimde büyü olduğundan şüphelendiğim için hocama medyum bakımı yaptırmak istedim. Belirtileri zaten gözüküyordu ama emin olmak istedim. Hocam baktı ve olayın büyü olduğunu söyledi. Tedaviye başladık ve yaklaşık 2 hafta sonra hiçbir sorunum kalmadı. Fiyat için de çok teşekkür ederim. İşsizlik zamanımda sıkıntıya düşmeden hallettik 🙂 Büyü bozduğunu söyleyen medyumlar arasında tartışmasızsınız hocam. Allah’a emanet olun

 5. Birisine çok aşıktım ama benim yüzüme bakmıyordu. Başkasını da sevmediğini biliyordum. O yüzden bir şansımı deniyim dedim. Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyordum ama etkilerini tahmin edemiyordum. Hocama geldim ve büyüye ihtiyaç olmadığını, bunu bazı tekniklerle halledebileceğimizi söyledi. Dualar okudu ve bana muska verdi. Sevdiğimin yanına gidince o muskayı taktım ve bir anda bir şeyler değişti. Şimdi nişanlıyız. Böyle bir şeyi sevgilime zarar vermeden yaptığınız için Allah bin kere razı olsun.

 6. Sevdiğim beni bir anda terketti. Ne olduğunu anlayamadan bıraktı gitti. Çok büyük acılar çektim ve gideni geri getirme büyüsü diye bir şey gördüm. Biraz arama yaptıktan sonra bu siteyi buldum. İyiki bulmuşum yoksa halim ne olurdu hiç bilmiyorum. Allah razı olsun.

 7. Sevmediğim biriyle zorla evlendirildikten sonra psikolojim bozuldu. 18 yaşında sevmediğim birine verdiler. Bunun nasıl bir şey olduğunu herkes anlayamaz. Ben de bana yardımcı olacak şeylere bakmaya başladım. Kocam evden çıktığında o gelene kadar internette araştırma yapıyordum. Çok geçmeden hocayla karşılaştım ve dertleştik. Söyledikleri şeyleri uyguladım. Bunlar özel şeyler yazamam ama hocama güvendim ve yaptım. 2 hafta sonra boşanma kararı aldık ve kurtuldum. Bunun nasıl bir sevinç olduğunu anlayamazsınız. Başka birini seviyorum ve onunla evlenicem. Allah razı olsun hocam.

 8. Almanya’da yaşıyorum ve burada işini bilen birisini bulmak gerçekten çok zor. Ben de internete güvendim ve Almanya’da hizmet veren medyumları araştırdım. Bu siteyi gördüğümde çok şaşırdım. Diğer sitelere göre gayet iyi gözüküyordu. Sonra hocayla iletişime geçtim ve durumu anlattım. O da bu işin uzaktan halledilebilir bir şey olduğunu söyledi. İlk başta güvenemedim ama sonradan ikna oldum. Zaten yazıları filan okuyunca güvenmiştim. Daha önce paramı kaptırdığımdan dolayı yoğurdu üfleyerek yemek zorunda kaldım. Ama neyse ki işimiz çözüldü. Çok teşekkür ederim

 9. Hayatıma giren bir kadın beni mahvetti. Bütün hayatım alt üst oldu ve beni bıraktı gitti. Onu nasıl geri getirebileceğim hakkında bir fikrim yoktu. Gideni geri getirme büyüsü ararken bu siteyi buldum ve derdimi anlattım. Çok kısa bir sürede nasıl oldu anlamadım ama sevdiğim kadın beni sevmeye başladı. Bu tür şeylere inanmazdım ama gerçekten işini iyi yapan medyumlar var.

 10. Kısmetimin kapalı olduğuna inanmaya başlamıştım. Aklımdan başka bir sebep geçmiyordu. İşlerim hiç rast gitmiyor ve sürekli olarak olacak dediğim işler olmuyordu. Kısmet duası diye arama yaparken tesadüfen bu siteyi gördüm. Başka siteler de var ama acemice hazırlandığından güvenemedim. Neyse ki güvenilir medyuma denk geldim de paramı kaptırmadım. Çok teşekkürler

 11. Cennetul esma dairesi için medyum arıyodum ve hocamla iletişime geçtim. Daireyi evime kargoyla gönderdi. Nasıl yapılacağını da içinde detaylı olarak anlatmış. Bereketli olur inşallah

 12. Kısmetimin açılması için muska yazdırdım ve çok memnun kaldım.

 13. İşlerim çok yolunda gitmiyodu ve bir çare arıyodum. Bir tanıdıkla burayı buldum. Bazı dualar öğrendim ve bu vasıtayla işlerim rayına oturdu. Hocam ne vereceğini çok iyi biliyo.

 14. Tam olacak derken kız arkadaşlarım benden ayrılıyordu. Sufi cin dedikleri bir şey varmış meğerse. Cin musallatından kurtulmak için hocaya başvurdum ve işimi kısa sürede halletti. Allah razı olsun. Herkese tavsiye ediyorum.

 15. İşlerimin yolunda gitmemesinden dolayı iş adamlarına özel danışmanlık hizmetinden yararlanmak için medyum arayışına girdim. Hocam medyum bakımı yaparak işlerimin neden yolunda gitmediğini açıkladı. Sonrasında bazı işlemler yaptı. Kendisine medyum diyen insanlar tarafından dolandırılan insanları tanıdıgımdan çok güvenmiyordum. Ama hocamla görüştük ve güven sağladı. Yaptığı işlemler de doğru çıktı. İşlerim rayına girdi ve büyüttüm. Şimdi işimi devam ettiriyorum ve çok mutluyum. Allah emeği geçenlerden razı olsun.

 16. Su falı baktırmak için birisini arıyordum ama kimse doğru düzgün iş yapmıyordu. Sürekli şikayetlerini okuyordum. Ama hocamdan hiç şikayet okumadım. Gayet güzel bir seans oldu. Arkadaşlarıma da önerdim herkes çok memnun. Bence kesinlikle tercih edin.

 17. Sürekli olarak direkten dönen fırsatlara dur demek istedim. Kısmet duası yazdırdım. İyi ki yazdırmışım. Allah hocamdan razı olsun.

 18. Sevdiğine kavuşamayan varsa hocamla tanışsın. Yıllardır sevdiğime kavuştum sonunda. Allah razı olsun.

 19. Büyü bozan medyum aradığımda çok fazla site çıktı ama kimse burası kadar ilgilenmedi. Manevi sıkıntılarımdan kurtuldum ve mutluyum. Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!