Çarşamba , Ekim 17 2018
Anasayfa / Blog / Sevgiliyi Döndürme Duası

Sevgiliyi Döndürme Duası

Giden sevgiliyi geri getirme duası olarak bilinen dualarla beraber, sevdiğinizi geri döndürebilir ve onunla mutlu bir yaşam sürebilirsiniz. Bunlar için çok fazla ayet ve hadis vardır. Medyum veya hoca tarafından verilen ritüelleri uygularsanız bu konuda daha başarılı sonuçlara imza atarsınız. Esmaül Hüsna ve bazı Kur’an-ı Kerim ayetleriyle beraber, belirli sayı ve zamanda okursanız etkisi daha fazla olacaktır. Bu sayı ve ayetleri medyum size vercektir. Medyumlar bu tür konularda uzmanlaştıklarında, sevgilisine hasret çeken insanlara daha fazla yardımcı olacaklardır.

gideni geri getirme,giden sevgiliyi geri getirme,sevgiliyi döndürme,sevgiliyi döndürme duası,giden sevgiliyi geri döndürme duası,sevgiliyi geri getirme duası,gideni geri getirme duası

Çoğu insan, hayatının bir döneminde sevdiği tarafından terkedilme korkusuyla yüzleşmiştir. Ben hiç terkedilmedim diyen insanlara da rastlarsınız tabii ki. Ancak bu yazdıklarım sevgilisi tarafından terkedilenler için zaten. Sevdiği tarafından terkedilen ve sevdiğini döndürmek isteyen insanlar, çeşitli büyü ve dualar için medyumlara başvurmakta çekinmiyor. Hatta bazıları daha ileri giderek kara büyü yaptırma noktasına kadar geliyor ama onları vazgeçirmek kolay oluyor. Allah’tan korkan bir insan zaten böyle şeylerle uğraşmak istemiyor. Sevgilisi tarafından terkedilen insanların ortak amacı, (Burada hala sevginin devam ettiğini varsayıyorum) giden sevgilisini geri getirebilmektir. Bu zorlu bir süreçtir ve her insanda işe yaramayabilir. Ritüel süresince sabırlı olmak ve medyum tarafından verilen bilgileri eksiksizce ve harfi harfine yapmak gerekir. Yoksa dua amacına ulaşamaz ve giden sevgili geri gelmeyebilir.

Sevgiliyi geri getirmek için uygulanmak istenen kara büyülerdense, Allah’ın bizler için indirdiği ayetleri okumak daha iyidir. Zaten Allah o kişiyi bize yazmışsa, o kişi kaderimizde varsa geri gelecektir. Ancak bazı durumlarda dualarla bunları desteklemek gerekir. Kaderine isyan ederek bir şey yapmadan oturmak yerine, Allah’a istekleri yöneltmek ve çare beklemek daha faydalıdır. Ancak bu duaların da bir zamanı ve yöntemi vardır. Bana başvuran insanlara bunları tamamiyle açıklıyorum ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini açıkça anlatıyorum. Bundan sonra yapacak şey kişinin kendisine verdiğim bilgileri noktasına kadar hatasız olarak yapmasıdır.

Giden sevgililer çoğu zaman acı verse de, dualarla geri getirmek ve sizin onun için hayırlı insan olduğunu bilmesini sağlamak çok iyidir. Bunlar için bazı ak büyüler de mevcuttur. Onları diğer yazılarımda bulabilirsiniz. Duadan daha güçlü bir şeye ihtiyaç olduğunda, kimseye zararı olmayan ve hayırlı işlerde kullanılan dualarla işlerimizi de halledebiliyoruz. Bunlar için tabii ki güvenilir medyumlara başvurmanız ve işi bilen medyumlarla çalışmanız daha iyi olacaktır. Paranızı ve zamanını kaptırmamanız için bu önemlidir. Tüm bu yöntemler için benimle iletişime geçerek bilgiler alabilirsiniz.

İnşallah faydalı bir yazı olmuştur. Selam ve dua ile…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!