Çarşamba , Ekim 17 2018
Anasayfa / Büyü / Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü, kara büyüler içerisinde yer alır ve birisine kesin olarak zarar vermek amacıyla yapılırlar. Sabun büyüleri bir insanı canından edebilecek kadar güçlüdür. Tesiri çok büyüktür. İnsanlar, sevmediklerini birisine zarar vermek, hatta büyük acılar yaşatmak için bu yola girerler. Bu yolun dönüşü elbette vardır. Ama kara büyü yaptırmak ve yapmak, bu işe bulaşanlar için büyük felakettir. Dünyasını ve ahiretini böyle büyülerle yok ederler.

medyum,kara büyü,büyü,sabun büyüsü,sabun büyüsü nedir,sabun büyüsünün belirtileri,sabun büyüsü bozan medyum,kara büyü bozan medyum,sabun büyüsü nasıl bozulur,sabun büyüsünden kurtulma

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünün yapılışı için, cenazede kullanılan bir adet sabun ve her yerden bulunabilecek toplu iğnelerden gerekir. Bu iğneler 40 adet olmalıdır. Sabun büyüsünü herkes hazırlayamaz. İşinin ehli kişilere hazırlatmak gerekir. Bunu kendi başınıza yapmaya kalkışmayın. Bu sefer kendinize veya çevrenize zarar verebilirsiniz. Gerçekten çok tehlikeli büyü çeşitlerindendir. Uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Burada uzman medyuma kötü kalpli medyum sıfatını da ekleyebiliriz.

Sabun büyüsü, yapıldığı andan itibaren, en geç 24 saat içinde etkisini göstermeye başlar. Büyü yapımında kullanılan madde sabun olduğu için, bunu akabinde sabun erimeye başladığından dolayı, büyü yapılan kişide etkilerini çabuk gösterir. Zaman geçtikçe ve sabun daha da fazla eridikçe, büyü yapılan kişide etkileri daha büyük olur ve büyük hasarlara yol açar. Zaten bunun yapılmasının en büyük etkisi de nefret edilen birine yapılmasıdır. Kim sevdiğine böyle bir kötülük yapar? Ancak farklı kullanım alanları da vardır. Mesela, bir insanı bağlamak için ve birisinin başkasına aşık olması için de yapılırlar. Tarihi kaynaklara göre ilk zamanlarda sabun büyüsü daha çok iki insanın birbirine sevgi duyması için yapılırmış. Ancak zamanla tamamen amacından sapmış ve kötülüklere hizmet etmeye başlamıştır.

Sabun büyüsü tılsımı hazırlanırken, bazı hocalar sıvı sabun tercih ederler. Çünkü bu daha hızlı bir sonuç verir. Sabunun markası, fiyatı, kalitesi önemli değildir. Hepsi aynı amaca hizmet eder. Sabun büyüsünün yapılışı ile ilgili detaya girmeyeceğim. Çünkü kendisi yapmak isteyenler zararlı olaylara sebebiyet verebilirler. Uzman ve güvenilir medyumlarla konuşarak bunlarla ilgilenen insanlar bulabilirsiniz. Sabun büyüsü yapımı konusunda destek vermiyorum.

Sabun Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Sabun büyüsünün etkisi ilk 24 saat içinde görülmeye başlar. Anlık çöküntü halleri, bir anda moral bozukluğu, içerde biriken sıkıntılar aslında kendilerini belli ederler. Büyü belirtileri yazımda bu belirtileri detaylıca okuyabilirsiniz. Eğer ilk 24 saatte bu etkiler görülmezse yüksek ihtimalle sonuç vermeyecektir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken işlem, hocanın aynı tarifi baştan uygulamasıdır. Sonuç verene kadar tekrar edilmesi gerekir. Ancak bunu kontrolden çıkarmadan ve büyü yapılan kişiyi takip ederek yapmak lazım. Birden fazla büyü yapıldığında yine istediğinizi alamayacaksınız.

Sabun büyüsü gibi büyüler, kara büyülerden olduğundan dolayı, yapılması ve yaptırılması büyük günahlardandır. Ben bu konuda hizmet vermiyorum. Sadece uyarmak ve biraz bahsetmek istedim. İnşallah işinize yarar bilgiler olmuştur ve inşallah böyle bir niyetiniz varsa vazgeçmişsinizdir. Daha sonraki yazılarımda, sabun büyüsü nasıl bozulur? konusu hakkında bilgiler vereceğim.

Selam ve dua ile…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papaz büyüsü,papaz büyüsü nedir,papaz büyüsü bozma,papaz büyüleri,papaz büyüsü nasıl bozulur,papaz büyü çeşitleri nelerdir,kara büyü, aşk için papaz büyüsü, bağlama için papaz büyüsü, kısmet için papaz büyüsü, geri getirme için papaz büyüsü, cinsellik için papaz büyüsü, papaz büyüsü yapan medyum,papaz büyüsü bozan medyum

Papaz Büyüsü

Aşağıdaki yazımda papaz büyüsü nedir?, papaz büyüsü bozma, papaz büyüleri, papaz büyüsü nasıl bozulur?, papaz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!