Cumartesi , Kasım 17 2018
Anasayfa / Fal / Reenkarnasyon Falı

Reenkarnasyon Falı

Reenkarnasyon Nedir?

Reenkarnasyon veya ruh göçü, ruhun sürekli olarak tekrar bedenlendiğine inanan spiritüalistlerin bu olaya verdiği addır. Reenkarnasyon kavramı Asya dinlerindeki tenasüh kavramından biraz farklı olmakla birlikte, benzerlik arz eder. Günümüzde ruh göçüne inanan insanların sayısı bir milyarı aşmaktadır. (Hindular, Jainistler, Vikanlar, Kaodaistler, Ekistler, deneysel Spiritüalistler vs.) Ayrıca Dürzîlik ve Nusayrîlik gibi Orta Doğu’da yayılmış bazı dinlerde de bu inanış mevcuttur.

reenkarnasyon,reenkarnasyon nedir,reenkarnasyon falı,ölümden sonra yaşam,önceki hayatında kimdin,önceki hayatında nasıl öldün,reenkarnasyon falı bakan medyum,reenkarnasyon falı bak,reenkarnasyon günah mı,reenkarnasyon ve islam,reenkarnasyon var mı

Reenkarnasyon Falı Nedir?

Reenkarnasyondan biraz bahsettik. Zaten çoğumuz ne olduğunu az çok biliyoruz. Reenkarnasyon bundan önceki yaşantınızla ilgili bilgiler verir. Kaç kere dünyaya geldiniz? Ne zaman ve nasıl öldünüz? Kaç çocuğunuz vardı? Ne iş yapıyordunuz? Kiminle evliydiniz? gibi bilgileri açıklığa kavuşturur. Ancak şöyle bir durum var; reenkarnasyon islamda ne kadar geçerlidir? Bunu irdelemek lazım. Çünkü islam inancına göre, beden öldüğünde ruh bedenden çıkar ve kıyametten sonra sorguya alınarak cennete veya cehenneme konulur. Herkesin ruhu farklıdır ve herkes kendi yaptıklarının cezasını çeker veya mükafatını alır. Reenkarnasyon ile islamın çeliştiği bazı noktalar vardır. Mesela islamda tek bedende tek ruh olduğu için, bu başka bedenlere aktarılmaz. Beden ölür ve ruh bedenin yaptıklarının cezasını çeker. Ancak reenkarnasyon bir ruhun farklı bedenlerde tekrar olarak yaşatılabilmesini esas alır. Yani ruh ölümsüzdür ve bedenler öldükçe sürekli olarak başka bedenlerde tekrar doğar. Eskiden gelen bilgileri de aynı olarak kalır. Daha önceki yaşantısında yaptığı şeyleri unutabilir tabii ki. Sonuçta başka bir bilinçle tekrar dünyada var oluyor. Ancak bunlar Reenkarnasyon Falı sayesinde öğrenilebiliyor.

Reenkarnasyon falı bakıyorum diyen herkes bu yetiye sahip değildir. Bunu bakan usta birisi tarafından el verilmiş olması gerekiyor. Yoksa diğer yaşantınızda şuydunuz buydunuz diye sallanıp durulur. Zaten pek bir fikriniz yok 🙂 Güvenilir ve gerçek medyumlara danıştığınızda zaten size durumun ne olduğunu anlatırlar. Kendileri bakamıyorlarsa başkalarına yönlendirerek mağdur olmamanızı sağlarlar. Reenkarnasyon falı bakan medyumlar size tamamen gerçekleri söyler.

Reenkarnasyon falında, neden bir daha dünyaya gönderildiğiniz ve önceki hayatınıza dair her şeyi öğrenebilirsiniz. İslam dini için biraz uzak kalsa da olmayacak diye bir olay yok. Allah’ın kimi ne için uygun gördüğünü asla bilemezsiniz. Reenkarnasyon falınıza baktırmak istiyorsanız iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Selam ve dua ile…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!