Cumartesi , Kasım 17 2018
Anasayfa / Blog / Muska Yazan Hocalar

Muska Yazan Hocalar

Muska yazan hocalar veya medyumlar olarak bilinen kişiler, Allah tarafından kendilerine verilen yetenekleri kullanarak insanlara yardımcı olmayı amaçlayan insanlardır. Muska yazmak için Kur’an-ı Kerim’i ve Esmaül Hüsna’yı da çok iyi bilmek gerekir. Bunları bilmeden muska yazmaya çalışan ve kendilerine medyum diyen insanlardan uzak durmak gerekir. Güvenilir medyumlara veya hocalar başvurmalı ve duruma göre uygun muskanın yazılmasını istemelisiniz. İsteğe uygun olarak yazılmayan muskalar tam olarak karşılık vermeyecektir. Kişiye özel yazılan muskalar olduğu gibi, genel amaca hizmet eden muskalar da yazılabilir. Nasıl yani? diye bir soru soracak olursanız şöyle izah etmeye çalışayım. Mesela, bazı büyüler için muska yazan medyumlar vardır. Yazılan muska sadece o kişiye yapılan büyüyü bozmak için yapılır. Veya aşk büyüsü yaptıran bir kişi bu muskayı takar ve sevdiği kişinin ona aşık olmasını ister. Böyle yapılan işler kişiye özel olarak uygulanır. Genel amaca hizmet etmesi için yazılan muskalar ise; içinde Kur’an ayetleri taşırlar ve herkes kullanabilir. Tüm müsibetlerden koruyan genel muskalar vardır. Bunları bilerek takmak gerekir. Muskanın için ne yazdığına da bilen birisine mutlaka okutun. Yanlış bir şey taşımak istemezsiniz.

muskacı hocalar,muska,muska yazan hoca,muskacı hoca,muska yazan hocalar,büyü bozma muskası,büyü bozan medyum muskası

Muska yazan medyumların bu işi yapmaktaki amaçları kesinlikle Allah’ın izniyle insanların dertlerine çare olmaktır. Bu işi sadece para için yapan ve insanların paralarını alarak daha sonrasında telefon ve mesajlarına cevap vermeyen dolandırıcılar da mevcuttur. Bunlara itibar etmemek ve işin acelesine kaçmadan araştırarak ilerlemek gerekmektedir. Bunları üzülerek yazıyorum çünkü piyasada çok fazla dolandırıcı medyum türedi. Bunlara medyum demek bile ayıptır aslında. Sadece dolandırıcı diyebiliriz. Bu tür kişilerin canını yaktığı yüzlerce insan var. Bunları gerek medyum bakımı yaparken, gerekse diğer tedavilerde çok fazla dinliyorum. Aman hocam daha önce dolandırıldım lütfen derdime çare ol diyen çok fazla insan var. Sizlerde o tür durumlara düşmemek için lütfen dikkatli olun ve işin ehli medyumlara başvurmaya çalışın. Bu tür durumlar için daha önce yazmış olduğum güvenilir medyumlar yazımı okuyarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini de detaylı olarak anlatıyorum.

Allah’ın bize vermiş olduğu yetenekleri yine insanlar için kullanarak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu yapılan işlemlerin tabii ki garantisi yoktur. Garantiyi kimse veremez. Kesinlikle Allah’ın emriyle olur ve O istemezse yaprak kıpırdamaz. Bunları bilerek işlemleri yaptırmalı ve uzman medyumlar çalışmaya özen göstermelisiniz. Diğer türlü paranıza ve sağlığınıza zarar vermiş olacaksınız.

Muska nedir ve nasıl yazılır? hakkındaki sorularınıza, daha önceki yazılarımda cevap vermeye çalışmıştım. Onları sitede bulabilirsiniz. Bu yazıdaki amacım muska yazan hocalarla veya muska yazan medyumlarla ilgili bilgiler vermek ve onları ararken nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında sizleri bilgilendirmektir. İnşallah bilgilendirici bir yazı olmuştur. Daha sonraki yazılarımda diğer konularla ilgili daha bilgilendirici yazılar yazacağım. Allah’a emanet olun. Selam ve dua ile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!