Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Medyum / Medyum

Medyum

Medyum Kimdir? ile ilgili bilgileri daha önceki yazılarımda paylaşmıştım. Burada da kısaca bahsetmek istiyorum. Medyum, doğuştan var olan yeteneklerini, sahip olduğu bilgileri insanların iyilikleri için kullanan, bu işi Allah rızası için yapan kişidir. Medyumlar normal insanlardan yaradılış olarak daha farklıdırlar. Manevi sıkıntıları bulma ve çözme gibi yetenekleri vardır. 6. hisleri kuvvetlidir ve kalp gözleri açıktır. Aslında medyumların görevleri oldukça bellidir. İnsanların manevi sıkıntılarını bulmak ve bunları Allah’ın izniyle düzeltmektedir. Bazı sorunları doktorlar bulamıyor. Fiziksel sorun bulunamadığında medyumlardan manevi bakım isteniyor. Bakım yapıldıktan sonra yapılacak iş onu tedavi etmektir. Peki her medyum bakım yapabilir mi? Sizde olan sorunların hepsini çıkarabilir mi? Bunun için hangi medyumlara güvenmeniz gerekir? Bu aslında karışık bir konudur. Sadece arama motorlarında başarılı olan bir web sitesine, medyum olarak güvenebilir miyiz?

medyum,medyumlar,medyum nedir,medyum kimdir,medyum şikayetleri,medyum arıyorum,güvenilir medyum,gerçek medyum,medyum tavsiyeleri,medyum önerileri,medyum şikayetleri,medyum fiyatları,medyum bakım,medyum hoca,avrupada medyum hizmetleri,türkiyede medyum hizmetleri

Güvenilir nedyumlar yazımda detaylı olarak bahsettiğim üzere, her medyumum diyene güvenmek sadece para kaybetmenize neden olacaktır. Bir medyuma nasıl güvenebilirim diyorsanız eğer, burada ilk olarak medyuma yapılmış yorumlara bakabilirsiniz. (Bana Ait Yorumlar İçin Tıklayın) Yorumlarda istediğiniz sonuca varamadıysanız sitesinde yazılara göz gezdirin. Yazılanlar gerçekten size hitap ediyor mu? Ona iyice bakın. Sonrasında sitesinde telefon numarası var mı? Onu inceleyin ve arayın. Soracağınız sorular bellidir. Derdinizi anlatın ve ne istediğinizi söyleyin. Mesela büyü bozmak için sadece muska göndericem diyorsa biraz temkinli olun. Böyle şeyler bir muskayla bozulcak işler değildir. Ancak bazı özel durumlar için olabilecektir. Ak büyü yapıldığını hissediyorsanız ve etkileri iyi olsa bile istemiyorsanız muskayla işiniz hallolur. Neyse konumuza dönelim. Telefonda istediğinizi alamadıysanız ve medyum dediğiniz kişi sürekli paradan konu açıyorsa bir adım geride durun derim. Medyumlar genelde böyle işleri önce Allah rızası için yaparlar. Eğer geçiminden yana sıkıntısı yoksa sizinle sürekli para konuşmazlar. 20 yıldır böyle bir şey ne yaptım, ne de gördüm. Tabii görmediklerim gerçek medyumlardan dolayı. Yoksa çok var piyasada 🙂 Her şey istediğiniz gibiyse ve kafanız uyuşuyorsa güvenilir medyuma denk geldiniz demektir. İşiniz hayırlısıyla çözülür inşallah.

Bu konularda medyum tavsiyeleri alarak işinin ehli medyumlarla çalışma olanağına kavuşabilirsiniz. Medyum tavsiyeleri, medyumların iş yapabilmesi için ayrı bir önem taşımaktadır. Birileri tarafından önerilen medyumlar, referans aldıkları için daha güvenilir olurlar. Tavsiye edilen medyumlarda dolandırıcılara rastlamazsınız. Çünkü bir işi zaten başarıyla yapmıştır. Diğer işler için de insanların tavsiyelerini alıyorsa çekinmeden başvurabilirsiniz. Medyum tavsiyeleri sayesinde hem sahtekar medyumların tuzağına düşmemiş olur hemde gerçek bir medyumla çalışıp sorunlarınıza çözüm bulmuş olursunuz. Bu zamana kadar sahtekar medyumların para tuzaklarından bıkmış olan insanlar için medyum tavsiyeleri son derece büyük önem taşımaktadır.

Medyum arıyorum diye soru soran insanların sayısı oldukça fazla. Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir kriter yazmaları gerektiğini unutuyorlar. Ne yapacak medyum arıyorsun? Medyumlar bilindiği üzere çok farklı ilimlerle uğraşıyorlar. Büyü bozan medyum, cin musallatından kurtaran medyum, vefk yazan medyum, muska yazan medyum, tılsım bozan medyum, cennetül esma dairesi yazan medyum gibi onlarca ilimle uğraşan medyum var. Bunlardan bazıları sadece büyü bozabilirken, bazıları birden fazla ilmi sorunsuz bir şekilde icra ediyor.

İstanbul’daki ünlü medyumlar, yaptıkları işlerle zaten adlarından söz ettiriyor. Referans ile veya arama motorlarından bularak giden birçok kişi mevcut. Medyum olarak yapılan işler belli olduğundan ve bu medyumların yaptıkları işleri çok iyi yapmalarından dolayı talep fazla oluyor. Ancak bunları suistimal eden ve kendilerine medyum diyen bazı kimseler de mevcut. Sadece arama motorlarını iyi kullanabildikleri için saf duygularla gelen insanların ceplerindeki umut parasını alarak ortadan kaybolan çok kişi mevcut. Bunlara dikkat etmeli ve güvenilir medyumları bulmayı istemelisiniz. Güvenilir medyumlar ilgili yazdığım bilgilendirici yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İstanbul’da büyü bozan medyum arıyorum diyorsanız iletişime geçmekten asla çekinmeyin. Sorununuz ne olursa olsun, her şartta ulaşabilirsiniz.

Bir medyuma güvenmenin en iyi yöntemi aslında referanstır. Bir sıkıntısı olan ve bunu medyuma çözdüren insanlar var ise onlardan referanslar alabilirsiniz. Ben şu işimi yaptırdım sen de ona yaptırabilirsin dediğiniz insanlar var ise çekinceleriniz büyük ölçüde gider. Kafanız daha rahat olursunuz ve daha fazla güvenirsiniz. Yukarıda yazdıklarımla beraber bunlara da dikkat ederseniz sıkıntısınız bir tedavi döneminden sonra sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Türkiye’ye gelemeyecek insanlarla bazı bilgisayar programları sayesinde iletişim kurabiliyorum. Bu şekilde halledilemeyecek bir şey ise eğer, daha farklı çareler aranarak durum düzeltiliyor. Tüm olasıklıkları gözden geçirip işlemimizi yapıyoruz. Ancak bazı durumlarda, bizlere yardımcı olacak bazı kişiler gerekiyor. Bunlar evinizde kalan aileniz veya başka bir tanıdğınız olabilir. Bazı tedavi yöntemlerinde, büyü yapılan veya başka bir derdi olan kişiye dokunarak duaların okunması gerekiyor. Bu şekilde durum çözülerek tedavi tamamlanıyor.

Tabii burada unutmamanız gereken bir konu var. Büyü bozucam veya sizi cin musallatından kurtarıcam diye ortaya çıkan insanlara tam güvenemezken bir de bilgisayarla nasıl güvenicez? Burada önemli olan zaten güvenilir medyumu bulmakta. Buraya tıklayarak bu konuda yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. Bir diğer konu da; medyum sizi gerçekten o şekilde tedavi edecek mi? veya edebilecek mi? Bu konu da çok önemlidir. Bu yüzden vasıflı insanlara danışmakta fayda var. Bunları da sitelerinden veya medyumlar için açılan yorum/şikayet sitelerinden takip edebilirsiniz. Sizlere bu konuda önerim olacak.

  1. Kendi sitem üzerindeki yorumlar. Tıklayın
  2. Benden ayrı olarak, başkaları tarafından işletilen bir sitede yapılan, onaylanması ve yazılması benimle alakalı olmayan bir site. Tıklayın

Piyasada onlarca kişi en etkili medyumun kendisi olduğunu söylüyor. Ama bunu neye göre söyledikleri belli bile değil. Sadece öyle olduğunu düşündükleri için böyle demeleri çok normal. El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış diye bir atasözümüz var 🙂 Bunu insanları küçümsemek için söylemiyorum ama bazı gerçekleri de bilmek lazım. Bir de, en etkili medyum derken neyi iyi yapıyorsun? En etkili büyü yapan medyum mu? En etkili büyü bozan medyum mu? En etkili muska yazan medyum mu? En etkili cin çıkartan medyum mu? En etkili aşk büyüsü yapan medyum mu? En etkili bakım yapan medyum mu? En etkili vefk yazan medyum mu? Yani bunların çok fazla seçeneği var. Bir kaç seçenek beraber tabii ki de yapılabilir. Ancak ben her şeyi yapıyorum ve her şeyde en etkili ve en iyi benim demek biraz inandırıcı değil sanki. Bunlara düşünerek ve araştırarak bakmak lazım. Diğer türlü, her yazımda bahsettiğim gibi zarardan başka bir şey getirmeyecektir. Mesela, siz bir büyü yaptıracaksınız diyelim. Ama medyumun etkisi çok az. Büyüyü yaptırdıktan sonra, her işlem doğru olsa bile, kişinin bünyesine etki edemektikten sonra hiçbir anlamı kalmaz. Bunlara dikkat etmek gerekir. Yapacağınız her işlemde medyumlarla biraz sohbet ederek hangi konuda iyi olduğuna dikkat çekebilirsiniz. Sizin istediğiniz işlerde iyi olması onun yalan söylediği anlamına da gelmez. Sonuçta tüm medyumluk işlerini istemeyeceksiniz.

Kendisini en iyi medyum hoca kategorisine koyan insanlara bakın. Genelde arama motoru sıralamarında yüksek yerlerde çıkanlardır. Kendilerine neye göre en iyi dediklerini çoğu bilmez. Yani, tüm medyum durumlarında en iyisi misin? En iyi büyü bozma, en iyi muska yazma, en iyi cin musallatından kurtarma ve hatta son zamanlarda büyünün tutma saatini bile söyleyenler. Su falına bakıyorum diyorsun ama kimden el aldın? Kendini hangi kaynaklardan geliştirdin. Hüddam çağırıyorum diyosun ama arıyoruz açmıyorsun? Bunlar genellikle siteye trafik çekme amacıyla yapılan bazı taktiksel olaylardır. Herkes en iyisi madem bu kadar şikayet nasıl oluşuyor. Bunlara bir çözüm yolu aramak gerekir.

En iyi medyum konusu yazmakla bitmez. En iyi olunan konularda karar kılınmadıkça yazılar sürekli yazılıp durur. Bunları araştırmak ve öğrenmek biraz da sizin elinizde. Sitelerde yaptıkları işlere ve yorumlara bakarak fikir edinebilirsiniz. Bunlara göre işleri yaptırırsanız sizin ve bizim açımızdan daha iyi olacaktır. Dolandırıcı medyumlar(!) yüzünden bizler de zan altında kalmamış oluruz.

Kıbrıs medyumu olarak manevi sıkıntılarınızda yardımcı olmayı amaçlıyorum. Kötü giden zamanlarınızda yanınızda olmak, sizlere yardımcı olmak ve sorunlarını çözmek en büyük isteğim. Allah’tan aldığım gücü sizlere vermek ve sizleri kötü giden hayatınızdan kurtarmak istiyorum. Şeytanın oyunlarından, şeytanlaşmış insanlardan, tüm kara büyülerden, sizlere musallat olan cinlerden ve başınıza gelebilecek tüm manevi sorunlardan sıyrılmanızı sağlamak, bir medyum ve inançlı bir yardımsever olarak benim asli görevimdir. Sürekli olarak Kıbrıs’tan gelen insanların veya Kıbrıs’ta oturan insanların bana müracaat ederek kaybettiklerini geri kazanmak istemeleri ilk başlarda doğal gelse de aralarında yine de kötü niyetli insanlar çıkmıyor değil. Orada tüm malvarlığını kaybettikten sonra eve döndüğünde eşi tarafından dışlanan ve bu sebeple boşanan insanların sayısı da oldukça fazla.

Orda çağda medyumları ve işini bilen din adamlarını cadı diye yakıyorlardı. Çünkü kilisenin söylediklerine zıt şeylerle konuşuyorlardı. Dini iyice ele geçirmiş papa ve kardinalleri istedikleri gibi dini değiştirip halkıyönetiyor ve onları korku imparatorluğunun köleleri yapıyorlardı. Bunlara dur diyen herkesi öldürdüler. Tabii daha fazla insan aydınlandıkça bu olay düzeldi ve düzlüğe çıktı.

Hakkında şikayet olan medyumlar, genellikle yorum sitelerinde eleştirilirler. ancak bu sitelerin objektif olmaları gerekir. Objektif olmayan ve iyi veya kötü yorumları da yayınlamayan sitelerin doğruluğundan şüphe duymak gerekir. İnternetin yayılmasıyla ve medyumların arama motorlarında bulunmasıyla beraber, bu tür faaliyetler hız kazanmıştır. Bunları bilerek hareket etmek, medyum arayan kişiler açısından daha iyi olacaktır.

Eğer bir medyumdan şikayetiniz var ise ve diğer sitelerdeki yorumların tarafsızlığından şüpheleniyorsanız, bu yazının altına yorumlarınızı atarak diğer insanların görmelerini sağlayabilirsiniz. Bu şikayet edilen kişi ben bile olsam yayınlayacağım. Medyumların isimleriyle arama yapıldığında genelde sonunda şikayet olduğunu da görmüşsünüzdür. Örneğin; medyum x şikayet, medyum x şikayetleri, medyum x dolandırıcı gibi yazılar dikkatinizi çekmiştir. Bunlar kendilerine ayrı siteler açarak, şikayet mekanizmasını kırmak isteyen kişilerdir. Bunların dolandırdıkları insanları gelin bir dinleyin. Anlattıkları şeylere şok olacaksınız. Nasıl vicdansız olduklarını söylemek istemiyorum ama çaresiz insanların son paralarını almak hiçbir vicdana sığmaz. Hadi yine bir işlem yapılsa anlaşılabilir ama işlem de yapılmıyor. Sonrasında telefonlara cevap verilmiyor, mesajlara cevap yazılmıyor, e-postalar zaten direkt siliniyor. Bu tür insanlarla, yani kendine medyum diyen kişilerle görüşmeden önce haklarında yapılmış şikayetlere bir göz atın. Bundan önce de “Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?” yazımı okuyarak ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

En çok gelen sorulardan bir tanesini yazma gereği duydum. Hocam, medyum fiyatları ne kadardır?” Bu soru çok kez karşıma çıkıyor. Siz ne kadar alıyorsunuz? Bu iş kaça olur? Çok pahalı mıdır? gibi sorularla sıklıkla karşılaşıyorum. Bunlara cevap vermek açısından bu yazıyı yazmayı uygun gördüm.

Öncelikle, böyle işlerde kesinlikle şu fiyattır denilmez. Nasıl ki bir yerden mal veya hizmet alıyorsanız ve duruma göre işlem ücreti ödüyorsanız, medyum camiasında da bu iş böyle yürüyor. Yapılacak işleme göre ücret alınıyor. Bu her işlem için ayrı ayrı olabilir veya aynı da olabilir. Bu kullanılan malzemeye göre değişir. Örneğin; papaz büyüsü bozma için işlem yapılacak diyelim. Sizin için (bu rakamları örnek olarak veriyorum) 1000 TL denmişse, başkası için bu fiyat 2000 TL olabilir. Bunun kriteri yapılacak işlemin uzunluğu, yoğunluğu gibi parametrelerle farklılık gösterir. Her işlem için aynı ücret uygulansa  işi az sürenlerin hakkına girilmiş olacak. Bu yüzden işlemine göre fiyat vermek daha mantıklıdır.

Daha detaylı bilgilendirme isterseniz iletişim bilgilerimizle soru sorabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Almanya Medyum, Andorra Medyum, Arnavutluk Medyum, Avusturya Medyum, Azerbaycan Medyum, Belçika Medyum, Beyaz Rusya Medyum, Bosna-Hersek Medyum, Çek Cumhuriyeti Medyum, Estonya Medyum, Finlandiya Medyum, Fransa Medyum, Gürcistan Medyum, Hırvatistan Medyum, Hollanda Medyum, Birleşik Krallık Medyum, İrlanda Medyum, İspanya Medyum, İsveç Medyum, İsviçre Medyum, İtalya Medyum, İzlanda Medyum, Karadağ Medyum, Kıbrıs Rum Kesimi Medyum, Letonya Medyum, Lihtenştayn Medyum, Litvanya Medyum, Lüksemburg Medyum, Macaristan Medyum, Makedonya Cumhuriyeti Medyum, Moldova Medyum, Malta Medyum, Monako Medyum, Norveç Medyum, Polonya Medyum, Portekiz Medyum, Romanya Medyum, Rusya Medyum, San Marino Medyum, Sırbistan Medyum, Slovakya Medyum, Slovenya Medyum, Türkiye Medyum, Ukrayna Medyum, Vatikan Medyum,Yunanistan Medyum

Avrupa’da Medyum Hoca Hizmetleri

Avrupa’da medyum hizmetlerimle beraber, tüm manevi sıkıntılarınıza destek olmak için buradayım. Avrupa’nın tüm şehirlerinde medyum …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!