Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / Medyum Şikayetleri

Medyum Şikayetleri

Son zamanlarda ortayan çıkan, kendisine medyum diyen dolandırıcılarla beraber medyum şikayetleri de fazlalık gösteriyor. Bunlarla alakalı medyum yorum siteleri açılmış olsa bile, bazı siteler yine kendilerine hizmet ediyor. Bunların önüne geçmek için farklı platformlardan, özgür olarak medyumlar hakkındaki düşünceleri belirtmek ve kötü yorumları genel olarak oralardan yapmak gerekir. Diğer şekilde kendileri tekrardan yorumları düzenleyip istedikleri gibi ilerleyecekler.

medyum şikayet,medyum şikayetleri,şikayet edilen medyum,hakkında şikayet olan medyum,medyum şikayet et,kötü medyum yorumları,dolandırıcı medyum şikayet,medyum hoca şikayet,sahtekar medyum şikayetleri

Hakkında şikayet olan medyumlar, genellikle yorum sitelerinde eleştirilirler. ancak bu sitelerin objektif olmaları gerekir. Objektif olmayan ve iyi veya kötü yorumları da yayınlamayan sitelerin doğruluğundan şüphe duymak gerekir. İnternetin yayılmasıyla ve medyumların arama motorlarında bulunmasıyla beraber, bu tür faaliyetler hız kazanmıştır. Bunları bilerek hareket etmek, medyum arayan kişiler açısından daha iyi olacaktır.

Eğer bir medyumdan şikayetiniz var ise ve diğer sitelerdeki yorumların tarafsızlığından şüpheleniyorsanız, bu yazının altına yorumlarınızı atarak diğer insanların görmelerini sağlayabilirsiniz. Bu şikayet edilen kişi ben bile olsam yayınlayacağım. Medyumların isimleriyle arama yapıldığında genelde sonunda şikayet olduğunu da görmüşsünüzdür. Örneğin; medyum x şikayet, medyum x şikayetleri, medyum x dolandırıcı gibi yazılar dikkatinizi çekmiştir. Bunlar kendilerine ayrı siteler açarak, şikayet mekanizmasını kırmak isteyen kişilerdir. Bunların dolandırdıkları insanları gelin bir dinleyin. Anlattıkları şeylere şok olacaksınız. Nasıl vicdansız olduklarını söylemek istemiyorum ama çaresiz insanların son paralarını almak hiçbir vicdana sığmaz. Hadi yine bir işlem yapılsa anlaşılabilir ama işlem de yapılmıyor. Sonrasında telefonlara cevap verilmiyor, mesajlara cevap yazılmıyor, e-postalar zaten direkt siliniyor. Bu tür insanlarla, yani kendine medyum diyen kişilerle görüşmeden önce haklarında yapılmış şikayetlere bir göz atın. Bundan önce de “Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?” yazımı okuyarak ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizler de dolandırıcı medyumlardan çok çektiyseniz ve bunlarla uğraşmak yerine artık gerçek medyumlarla çalışmak, diğer insanların da gerçek medyumları görmesine yardımcı olmak isterseniz, şikayetçi olduğunuz medyumlar için bu yazının altına yorumlarınızı yazın ve yayınlayalım. Siz çektiniz bari başkaları çekmesin. Bunlar için çekinmeden yazabilirsiniz.

İnşallah yararlı bir yazı olmuştur ve sizlere bir nebze güven vermiştir. Selam ve dua ile…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!