Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / Medyum Fiyatları

Medyum Fiyatları

En çok gelen sorulardan bir tanesini yazma gereği duydum. Hocam, “medyum fiyatları ne kadardır?” Bu soru çok kez karşıma çıkıyor. Siz ne kadar alıyorsunuz? Bu iş kaça olur? Çok pahalı mıdır? gibi sorularla sıklıkla karşılaşıyorum. Bunlara cevap vermek açısından bu yazıyı yazmayı uygun gördüm.

Öncelikle, böyle işlerde kesinlikle şu fiyattır denilmez. Nasıl ki bir yerden mal veya hizmet alıyorsanız ve duruma göre işlem ücreti ödüyorsanız, medyum camiasında da bu iş böyle yürüyor. Yapılacak işleme göre ücret alınıyor. Bu her işlem için ayrı ayrı olabilir veya aynı da olabilir. Bu kullanılan malzemeye göre değişir. Örneğin; papaz büyüsü bozma için işlem yapılacak diyelim. Sizin için (bu rakamları örnek olarak veriyorum) 1000 TL denmişse, başkası için bu fiyat 2000 TL olabilir. Bunun kriteri yapılacak işlemin uzunluğu, yoğunluğu gibi parametrelerle farklılık gösterir. Her işlem için aynı ücret uygulansa  işi az sürenlerin hakkına girilmiş olacak. Bu yüzden işlemine göre fiyat vermek daha mantıklıdır.

medyum bakım,ücretsiz bakım yapan medyum,medyum fiyatları,medyum fiyatları ne kadar,medyum hoca fiyatları,medyum işlem tarifesi,medyum işlem fiyatları,medyum ücretleri,medyum hoca ücretleri,medyum tarifesi

Ücretsiz bakım yapan medyumlardan birisi olduğumdan dolayı sizden medyum bakımı için ücret talep etmiyorum. Sorunu bulduktan sonra gidilecek yolda neler lazım ona bir bakıyorum. Ondan sonra size gerekli olacak malzemeler için fiyat veriyorum. Ayrıca bundan benim de kazancım olacağından üzerine bir miktar kar payı koyarak teklifimi sunuyorum. Ancak şunu belirtmemde fayda var. Medyumlar işlerini Allah rızası için yaparlar. Kesinlikle paragöz insanlar değillerdir. Tabii ki bunları gerçek medyumlar için söylüyorum. Dolandırıcı olanları hemen para isteyerek sizlerin güvenini zaten kaybeder. En azından kaybetmesi gerekir. Zaten parayı alıp kaçacağı az çok bellidir. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir.

Bunlardan ayrı olarak, her medyumun söylediği fiyat farklı olduğundan, siz siz olun fazla verilen fiyatlar üzerinde düşünün. Ancak çok ucuza da kaçmamaya çalışın. Çünkü işin ederi bellidir. Kimse size Ferrari’yi 10bin liraya satmaz. Biraz kıyaslama yapmakta fayda vardır. Ortalama bir fiyat üzerinde anlaşılıp işlemin ona göre yapılması daha doğru olacaktır. Hayatınız için önemli olan bir olayda, eksik işlem yapılması sizin için çok iyi olmaz.

Hayatlarını bu işe adayan medyumların, yaptıkları işlem için aldıkları ücretler aşağı yukarı bellidir. Tek yapmanız gereken güvenilir medyumlarla anlaşmak ve çok fazla veya çok düşük fiyat verenlere karşı dikkatli olmanızdır. Ondan sonrasını medyum hocaya bırakın ve dediklerini harfiyen uygulayın yeterli. Size verdiği direktifler çok önemlidir ve ufak şaşmalar bazen yapılan işlemin tutmamasına sebep olabilir. Yine dikkatli davranmanızda fayda var. Kendinize bir çizelge hazırlayarak, hocanın verdiği direktifler için zamanları ayırabilir ve onlara göre alarmınızı kurarak (unutmamak için) eksiksiz bir şekilde işlemleri yapabilirsiniz.

Bazı zamanlarda medyumlarla tartışılarak fiyatların aşırı olduğundan yakınılıyor. Burada haklı olabilirsiniz ama tek taraflı düşünmeniz yeterli olmayacaktır. Medyumların da kendince haklı sebepleri var. Burada kullanılan malzemeler özel olduğundan dolayı fiyatları da ona göre yüksek olabiliyor. Tabi her işlem için olmasa da ağır iş gerektiren işlemlerde fiyatlar biraz yükselebiliyor. Bu malzemelerin yanı sıra, medyumun size harcadığı zamanı ve emeği de pas geçmemek gerekir. Sonuçta medyum da olsa taş yemiyor 🙂 Bu yüzden sizden kendisi için uygun olan ücreti talep etmesi kadar doğal bir şey yoktur. Siz de işlerinizde böyle çalışıyorsunuz. Kimse zarar etmek istemez. Hepimiz ev geçindiriyoruz.

Sıkça gelen sorulardan “medyum fiyatları” konusunda yardımcı olmaya çalıştım. Bir daha “hocam büyü bozma işlemi ne kadar?” diye sorarsanız bozuşuruz 🙂 İşin şakası tabi istediğinizi sorabilirsiniz. Her şeyi insanlık için yapıyoruz. İnşallah faydalı olmuştur.

Hayırlı günler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!