Cumartesi , Kasım 17 2018
Anasayfa / Blog / Medyum Arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir kriter yazmaları gerektiğini unutuyorlar. Ne yapacak medyum arıyorsun? Medyumlar bilindiği üzere çok farklı ilimlerle uğraşıyorlar. Büyü bozan medyum, cin musallatından kurtaran medyum, vefk yazan medyum, muska yazan medyum, tılsım bozan medyum, cennetül esma dairesi yazan medyum gibi onlarca ilimle uğraşan medyum var. Bunlardan bazıları sadece büyü bozabilirken, bazıları birden fazla ilmi sorunsuz bir şekilde icra ediyor.

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Teknolojinin daha da yaygınlaşmasıyla beraber artık insanlar her şeyi internetten arıyor. Özellikle telefonların akıllılaşması sayesinde bilgisayarı bile açmadan istedikleri yerlerde arama yapabiliyorlar. Bu durum da arama motorlarını iyi kullananların daha bulunabilir duruma gelmesini sağlıyor. Her şeyi internetten arayan kişi ilk gördüğünü iyi sanabiliyor. Ancak bu durum ne kadar güvenli? Sadece arama motorlarında yüksekte çıkıyor diye bu bir medyumu veya başkasını güvenilir yapar mı? Bunu sorgulamak gerekir. Yoksa bu kadar fazla şikayet olacağını sanmıyorum. İşlerini düzgün yapan medyumları tabii ki ayrı tutuyorum ancak dolandırıcıların da arttığı kesin. Bu konuda sürekli şikayetler aldığım için yazma gereği duydum. Kendisine medyum diyen birine parasını kaptırıp daha da ulaşamayan insanlar, bana bu konuda dert yanıyor. Bu durum gerçekten üzücü. Keşke hiç olmasaydı ama kötü insanların varlığı yüzünden bizim gibiler de zan altında kalıyor.

Medyum arayan insanlara yardımcı oluyorum ve bu durumdan oldukça memnunum. İnsanların rahatsızlıklarını gidermek ve onların mutlu olduklarını görmek gerçekten paha biçilemez bir duygu. Bunları tabii ki bedava yapmıyorum ama paranızın son kırıntısına kadar da çekmiyorum. Gereksiz hiçbir işlem yapmıyorum. Zaten tedavi sürecinde kullandığım her şeyi sizler de görüyorsunuz. İşe yaramayan malzemeleri aldırarak fazladan ücret talep etmek zaten hangi müslümanlığa sığar? Böyle yapanlar var. Bunlar tabii ki inkar edilemez. Bu yazıyı okuyan bazı kişilerin, böyle durumlarla karşılaştıklarına eminim. Benim başıma gelmişti diyenler elbette olacaktır. Amacım böyle olaylara yer vermemektir.

Neredeyse her yazımda belirttiğim gibi, medyum arıyorum diye yola çıkıyorsunuz ancak güvenilir medyumlara, gerçek medyumlara yer vermiyorsunuz. Bunlara dikkat etmelisiniz. Maddi ve manevi zarara girmemek için sitemdeki yazıları okuyabilir ve bu konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

etkili medyum,en etkili medyum,en etkili büyü yapan medyum,en etkili büyü bozan medyum,en etkili vefk yazan medyum, en etkili cin çıkartan medyum,en etkili aşk büyüsü yapan medyum,en etkili bakım yapan medyum

En Etkili Medyum Hocalar

En etkili medyum hocalar, yaptıkları işin bir an önce olmaya başlaması ile belli olur. Mesela …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!