Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Medyum / Mardin Medyum

Mardin Medyum

İstanbul’da olmama rağmen Türkiye’nin ve Dünyanın bir çok bölgesinde hizmet veriyorum. Aynı anda bir çok yerde olabiliyorum. Peki ben ruhani bir varlık mıyım? Tabii ki hayır. Bunu teknolojiyle başarıyorum. Gelişen bilgisayarlar ve telefonlar sayesinde uzaktan iletişim kurarak dünyanın en ücra köşelerine kadar girebiliyorum. Bu nedenle sadece İstanbul’da değil, Mardin’de de medyumluk yapabiliyorum.

mardin medyum,mardin medyumları,mardin medyum hoca,mardin büyü yapanlar,mardin büyü bozanlar

Ücretsiz bakım yapan medyumlardan birisi olarak, Mardin’de medyum ihtiyacınız varsa ve manevi sıkıntılarınıza çözüm arıyorsanız benimle iletişime geçerek bu sorunun üstünden gelebilirsiniz. Hayatınızı zindan etmeden, bulunduğunuz yerde medyum olup olmadığına bakmadan yine teknoloji sayesinde bir araya geliyor ve dertlerimizi çözüyoruz. Uzaktan görüşmenin yetmediği durumlarda da, eğer kişi yanıma gelemiyorsa ben gidiyorum ve derdine öyle bir çözüm bulmaya çalışıyorum. Büyük nimetlerin ve büyük günahların önümüze serildiği günümüz yaşantısında bizler için en iyi olanı bulmalı ve ona göre yaşamalıyız. Sadece bu dünyanın olmadığını, bu dünyanın bir hayal olduğunu ve gelip geçeceğini, asıl hayatın ahiret hayatı olduğunu unutmadan yolumuza iyileri katarak devam etmeliyiz. Yoksa bizleri sonsuz azap bekliyor olacaktır.

Mardin, yapısı bakımından mistik bir şehir. Türlü insanı bünyesinde barındırıyor. Farklı dinlerden, farklı mezheplerden, inançlı veya inançsız herkes orada yaşayabiliyor. Bu ezelden beri böyleydi. Hala da bu durumunu koruyor. Doğunun mistik havası hala üzerinde dolaşıyor. Mardin’e gittiğinizde eski filmlerde gördüğümüz Kudüs, Bağdat gibi şehirlerde olduğunuzu sanıyorsunuz. Aşırı bir benzerliği var.

Eskilerden gelen, elden ele geçen büyü yapma sanatı da Mardin’de yaygın olarak devam ediyor. Farklı dinlerden insanların da büyüye merak sarmalarından ötürü Mardin, büyü yapanların yoğun olduğu ama büyü bozanların azınlıkta olduğu bir yer. Büyü bozan medyum ararken de bizim gibi insanlara rast gelinebiliyor. Sadece Mardin’de değil, her yerde büyü bozma işlemlerine devam ediyorum. Sadece büyü bozma değil tabii ki. Sitemi dikkatle incelerseniz çeşitli manevi ilimlerde kendimi geliştirdiğimi ve bu ilimlerde hizmetler verdiğimi görebilirsiniz.

Tüm Türkiye ve tüm Dünya’da hizmet veriyorum. Bunu da teknolojinin nimetleri sayesinde yapıyorum. Eğer uzaktan işi yürütemiyorsak bir şekilde buluşup sorununuzu öyle çözüyoruz. Bu neden Mardin’de medyum ihtiyaçlarınızda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Sizleri yarı yolda bırakmayan uzman medyumlara ihtiyacınız olduğunu biliyorum. Güvenilir medyum olarak yoluma devam ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum olmak,medyum olmak istiyorum,medyumluk yapmak istiyorum,nasıl medyum olunur,medyum nası olunur,medyum eğitimi,medyum sertifikası

Nasıl Medyum Olunur?

Medyum demek, çoğu insana göre oturduğu yerden para kazanmak anlamına geliyor. Medyum olmak istiyorum diyenlerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!