Çarşamba , Ağustos 23 2017
Anasayfa / Büyü / Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü veya kısmet açma duası olarak bilinen bu tedavilerde amaç, kendine kısmetsiz diyen insanların kısmetlerini açmaya yönelik çalışmalar yapmaktır. Kısmet açma büyüleri de yapılış amaçlarına göre çeşitlilikler gösterir. İnsandan insana değişen bu durumlar, isteklere göre de değişiklik gösterir. Medyum ve hocalar, bunlarla ilgili çalışmalar yaparak kişiye en uygun kısmet açma büyüsünü veya kısmet açma duasını söylerler. Kısa zamanda etkisini gösteren kısmet büyüleri sayesinde, maddi kazanç elde etme veya bir ilişkiye başlama gibi konularda sıkıntıya düşmezsiniz.

kısmet büyüsü,kısmet büyüleri,kısmet açma büyüsü,kısmet açma büyüleri,aşk için kısmet büyüsü,iş için kısmet büyüsü,para için kısmet büyüsü,evlilik için kısmet büyüsü,sevgili için kısmet büyüsü,kısmet büyüsü yapan medyum,kısmet büyüsü yapan hoca

Kısmet büyüleri yapılış amaçlarına göre farklı kollara ayrılırlar. Bunlar;

  • İş için kısmet büyüsü : Bu tür kısmet büyülerinde, uzun süredir işsiz olan kimseler için kısmet açma büyüleri yapılarak, kısmet büyüsü yapılan kişinin güzel bir işe girmesi amaçlanır. Burada sadece büyü yapılmaz. Kısmet açma duaları da kullanılarak bazı zamanlarda büyüye gerek kalmadan, bazı ayet ve esmaların, belirli sayı ve zamanda okunması sağlanır. Allah’ın da izniyle hayırlı bir iş kapısı açılır ve çalışmaya başlanır.
  • Aşk için kısmet büyüsü : Bunda ise; kendisine hayırlı bir eş veya sevgili arayanlara yönelik işlemler yapılır. Aşk büyüsünden ayrı olarak yapılan bu işlem sayesinde, yalnız olan erkek veya kadının hayatına hayırlı birisi çıkarılması amaçlanır. Aşk için yapılan kısmet büyüleri tamamen hayır işi için yapılır ve ak büyü kategorisindedir. Kimseye zarar vermeden kişinin hayırlı birisiyle tanışması sağlanır.
  • Para kazanmak için kısmet büyüsü : Bu da, iş için kısmet büyüsüyle hemen hemen aynıdır. Ancak genelde bir işi olan ve az kazanan, gideri çok olan kimseler için uygulanır. Bunlar için genelde kısmet duaları ritüelleri yapılır. Patrona büyü yaptırılıp etki altına alınması çok doğru değildir. Kısmet büyüsü yaptıran kişi için yeni bir iş kapısı da açılabilir.

Kısmet açma büyüsü veya kısmet açma duası olarak kabul gören bu işlemlerde, kısmeti kapalı olan kişinin kısmetinin açılması, iş ve aşk konularında hayırlı bir şeyler kazanması sağlanır. Bunları da tabii ki işini bilen medyum veya hocalara yaptırmak daha hayırlı olacaktır. Güvenilir medyum ve hocalara başvurmalı ki zaman ve maddiyattan zarar edilmesin. Yoksa paranızı alıp sizi daha tanımayan kişiler de piyasada mevcut. Bunlara karşı sürekli uyarsakta yine de uyarıları dikkate almayan ve böyle tuzaklara düşen kişiler maalesef mevcut.

Teknoloji sayesinde kısmet büyülerine veya kısmet dualarına ulaşmak daha kolaylaştı. Medyum sitelerinde çok farklı işlemler mevcut. Ancak tüm dualar veya büyüler size hitap etmiyor olabilir. Kişiye özel ritüeller yapılmalı ve ona göre devam etmelidir. Kısmet açıcam derken daha fazla kapatmak istemezsiniz.

Kısmet açma duası, kısmet açma büyüsü yaptırmak isterseniz iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ağız kilitleme büyüsü,ağız kilitleme duası,dil bağlama büyüsü,dil bağlama duası,ağız kilitleme büyüsü yapan medyum,ağız kilitleme büyüsü yapan hoca,dil bağlama büyüsü yapan hoca,dil bağlama büyüsü yapan medyum,ağız kilitleme duası yapan medyum,ağız kilitleme duası yapan hoca,dil bağlama büyüsü nedir,dil bağlama duası nedir,ağız kilitleme büyüsü nedir,ağız kilitleme duası nedir,dil bağlama büyüsü nasıl yapılır,dil bağlama duası nasıl yapılır,ağız kilitleme büyüsü nasıl yapılır,ağız kilitleme duası nasıl yapılır

Ağız Kilitleme Büyüsü | Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü | Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir? Dil bağlama büyüsü veya ağız kilitleme büyüsü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!