Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / İş Adamlarına Özel Danışmanlık

İş Adamlarına Özel Danışmanlık

İş yaşantısının giderek teknolojik tarafa kaymasından ve insanların bilgilere daha hızlı ulaşmasından dolayı aradaki farkı açmak için bazı özel yöntemlere ihtiyaç duyulur. Bunlar, kişiyi rakiplerinden daha yukarılara çıkaracak doğaüstü yöntemlerdir. İş adamlarının veya iş kadınlarının özel olarak çeşitli danışmanlık firmalarından danışmanlık alarak bu farkı açmaya çalıştıkları gözlenmektedir. Ancak bu iş sanıldığı gibi kolay değildir. İş adamlarına özel yaşam koçluğu yaparak bu soruna da çözüm getirmeyi umuyoruz.

iş adamlarına özel vefk,iş adamlarına özel danışmanlık,iş adamlarına özel yaşam koçluğu,iş adamlarına özel danışma,iş adamlarına özel büyü,iş adamlarına özel çalışmalar

İnsanların bilgilere daha hızlı ulaşmasından ötürü herkesin aynı sonuca varması kaçınılmaz bir gerçekliktir. İşlerin ekonomik boyutu bir yana, diğer faktörlerin de iş hayatında büyük önemi vardır. Ekonominin az çok nereye uzanacağı zaten tahmin edilebilir bir gerçeklikken, işinizin ufak veya büyük hamlelerle daha yukarılara çıkması tamamen sizin elinizdedir.

Hayatlarını sadece iş olarak geçirmiş insanların, neden yükselemediklerinin çok basit bazı açıklamaları olabilir. Bunlara uzun uzun burada değinmek istemiyoruz. İsteyenler iletişime geçebilirler. Konumuzdan sapmadan diğer olaylara göz atmak istiyorum. Sürekli çalışarak bir yere gelemeyen insanlar genelde ya isyan ederler ya da kaderlerine boyun eğerek işleri oluruna bırakırlar. Ama bunların ikisini de yapmayan insanlar türleri de mevcuttur. Bunlar işlerinin çıkış noktalarını takip ederek firmalarını daha fazla büyütürler. Hem daha fazla kazanarak zenginleşirler, hem de daha fazla kişi çalıştırarak istihdam yaratırlar. Ülkesine, çevresine ve kendisine en hayırlı insan tipi budur. Her şeyi çalışarak, helal yoldan ancak bazı taktiksel hamlelerle işini daha fazla büyüterek herkese fayda sağlayan insandır.

Medyumlarla beraber çalışan iş adamları, iş kadınları, futbol kulübü yöneticileri, hatta ülke başkanları vardır. Hristiyan çevresinin genel adıyla kahin dedikleri kişiler yine medyumlardır. Bunların dünya üstü güçlerinden faydalanarak bir sonraki adımda neler olacağını çok iyi bilirler. Başarılı olarak sayılan ve toplumda değeri yüksek insanların geçmişlerine bakıldığında (zengin olduktan sonra inanmasalar bile 🙂 ) çoğunluk olarak medyumlarla çalışılarak, satranç oynar gibi hamleler yaparak bu zamanlara geldikleri gözlenmektedir.

Türkiye’nin ileri gelen ailelerinden tutun da, holding sahiplerine veya ufak bir atölyede işe başlayan yeni girişimci olan kardeşimize kadar herkese desteğimi veriyorum. Bunların nasıl olduğunu iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Hayatınızın bazı noktalarını ıskalarsanız asla geri dönemezsiniz. Kaçan tren bir daha gelmed ve trenin arkasından bakar kalırsınız. O trene binmek ve hayat deryasında yukarılara çıkmak için iş adamları/iş kadınları için özel koçluk veya danışmanlık hizmetimi gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Sadeceve ben değil ayrıca hizmet verdiğim iş admalarının da izni olduğunda yorumlarını paylaşacağım.

Çalıştığım iş adamlarının isimlerini tabii ki burada vermeyeceğim. Ama ne kadar başarılı olduklarını keşke sizlere anlatabilseydim. Özel bir izin çıkarabilirsem isim vermeden de olsa başarı hikayelerini paylaşmayı düşünüyorum. Tüm dertlerinize Allah’ın da izniyle mutlaka çözüm vardır. Her şeyin hayırlısını diliyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

etkili medyum,en etkili medyum,en etkili büyü yapan medyum,en etkili büyü bozan medyum,en etkili vefk yazan medyum, en etkili cin çıkartan medyum,en etkili aşk büyüsü yapan medyum,en etkili bakım yapan medyum

En Etkili Medyum Hocalar

En etkili medyum hocalar, yaptıkları işin bir an önce olmaya başlaması ile belli olur. Mesela …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!