Salı , Ağustos 21 2018
Anasayfa / Hakkımda

Hakkımda

Ortalama 20 yıldır medyum becerilerimle insanlara yardımcı olmaya çalışan sizler gibi faniyim. Bazı insanların doğuştan yetenekli olduklarını duymuşsunuzdur. Ben de onlardan biriyim. Allah tarafından bahşedilen bu yeteneğimi insanların iyilikleri için kullanmak istiyorum. Bunu da uygun şartlar altında yapıyorum. Allah’ın da izniyle tüm dertlerinizden kurtarıyorum.

Allah, ölüm dışında tüm dertlerin çaresini vermiştir. Dünyada ölümsüz olamayacağımıza göre, hayatımızı sağlıklı bir şekilde geçirmek isteriz. Fiziksel rahatsızlıklarımızda nasıl doktora başvuruyorsak, manevi sıkıntılarımızda da bir bilene sormak en iyisidir. Bir hocaya ve medyuma danışmak her zaman iyidir. İçinizi kemiren sorun bulunarak ona göre tedavisi yapılmalıdır. yoksa yine tıpta olduğu gibi yanlış tedavi olumsuz sonuçları peşinden getirecektir.

medyum,ben kimim,medyum kimdir

Hayatımı medyum olarak geçirmeye çalışıyorum. İnsanlara yardımcı olabilmek bana büyük keyif veriyor. Allah’ı da gücendirmemiş oluyorum. Çünkü o bana bu yeteneği verdi ve insanlara yardımcı olmamı istedi. İstesem kara büyülere bulaşır hem başkalarının hayatını, hem kendi hayatımı mahvedebilirdim ama ben bu yola girmedim. İnsanların hayır dualarını almaktan başka bir düşüncem yoktur.

Yılların verdiği bilgi ve tecrübeyle işimi en temiz şekilde yapmaya çalışıyorum. Tabii bu seviyeye gelmek kolay olmadı. Çok fazla acı ve çok fazla sıkıntı gördüm. Çoğunluğunu beraberce çözdük ama bazı noktalarda benim bile ulaşamadığım durumlar oldu. Bu sadece benden kaynaklı değil. Demek ki derdi veren dermanı benim çözmemi istemedi. Cin musallatları, kara büyü bozma, papaz büyüsü bozma, sevenleri birleştirme gibi noktalarda hizmet veriyorum. Ama havas ilmi, ebced ilmi, tılsım, muska ve daha bir çok konuda da hizmetlerimi aksatmıyorum. Sizleri mağdur etmeden kutsal kitaplara başvurarak dertlerinizden kurtarmayı istemek ve bunları başarıyor olmak en büyük sevincim. Keşke kötülükler yapılmasa da tüm bunlara gerek kalmasa. Ama şeytan vesveseleriyle insanların kanına giriyor maalesef.

Büyüler konusunda derin çalışmalar yaptım ve bu konularda uzmanlaştım. Çok fazla kişiyi bu belalardan kurtardım. Sevenlerin arasına girenleri def ettim. Kısmeti kapananların kısmetini açtım. Muska yazdım, tılsım bozdum. Papaz büyüsü bozmak özel ilgi alanımdır. Çok farklı işler yaptım. Çok farklı insanlar tanıdım. Kimileri kendine medyum diyen insanlar tarafından dolandırılmışlardı. Onların güvenini kazanıp sorunlarını giderdim. Sizler de bu tür sorunlarla uğraşıyorsanız ve kurtulamıyorsanız hemen iletişime geçin ve ücretsiz bakım yapan medyum olarak bakım yaptıktan sonra dertlerinize çareler arayalım.

error: İzin Verilmiyor!