Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / Güvenilir Medyum

Güvenilir Medyum

Gittiğiniz kişi güvenilir medyum bile olsa sonuç olarak kendisini görmeden yardım almaya çalışıyorsunuz. Parasını gönderip işlemi yapmasını ümit ediyorsunuz. Bu işlerin böyle yürümediğini bana gelen onlarca şikayetten yeterince anladım. Bakım için bile para alıyorlar. onra işlem yapacağım diyip son paranıza kadar göz dikiyorlar. Hayatlarında fatihadan başka dua okumamış insanların, böyle küçük çakallıklarda diğerlerinin hakkını yemesi hem bizim için, hem sizin için inanılmaz kötü bir olay. Sizin paranız gidiyor ama onların yüzünden piyasada olan onlarca medyum zan altında kalıyor. Diğerlerine karşı da güvensiz olanlar sürekli sorularla bunaltıyor ve işini çözemeden gidiyor.

güvenilir medyum,güven veren medyum,güven veren medyumlar,güvenilir medyumlar,güvenli medyum,dolandırıcı olmayan medyum

Bu tür sorunlarla karşılaşan ilk siz değilsinizdir. Bundan emin olabilirsiniz. Dolandırıcılar yüzünden sürekli olarak çeşitli güven sorularıyla ve hakaretlerle karşılaşıyoruz. Bundan medyumlar olarak aşırı derecede rahatsızız. Düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ama bunları yaparken de çok yıpranıyoz. Herkesin öyle olmadığını anlatsak bile bazı beyinler anlamamakta direniyor.

Peki Bir Medyuma Nasıl Güvenebilirim?

Burada ilk olarak medyuma yapılmış yorumlara bakabilirsiniz. (Bana Ait Yorumlar İçin Tıklayın) Yorumlarda istediğiniz sonuca varamadıysanız sitesinde yazılara göz gezdirin. Yazılanlar gerçekten size hitap ediyor mu? Ona iyice bakın. Sonrasında sitesinde telefon numarası var mı? Onu inceleyin ve arayın. Soracağınız sorular bellidir. Derdinizi anlatın ve ne istediğinizi söyleyin. Mesela büyü bozmak için sadece muska göndericem diyorsa biraz temkinli olun. Böyle şeyler bir muskayla bozulcak işler değildir. Ancak bazı özel durumlar için olabilecektir. Ak büyü yapıldığını hissediyorsanız ve etkileri iyi olsa bile istemiyorsanız muskayla işiniz hallolur. Neyse konumuza dönelim. Telefonda istediğinizi alamadıysanız ve medyum dediğiniz kişi sürekli paradan konu açıyorsa bir adım geride durun derim. Medyumlar genelde böyle işleri önce Allah rızası için yaparlar. Eğer geçiminden yana sıkıntısı yoksa sizinle sürekli para konuşmazlar. 20 yıldır böyle bir şey ne yaptım, ne de gördüm. Tabii görmediklerim gerçek medyumlardan dolayı. Yoksa çok var piyasada 🙂 Her şey istediğiniz gibiyse ve kafanız uyuşuyorsa güvenilir medyuma denk geldiniz demektir. İşiniz hayırlısıyla çözülür inşallah.

Güven veren medyumda olması gereken özellikler nelerdir?

Güven veren medyum veya güvenilir medyum dediğimiz insanlar genellikle babacan/anacan insanlardır. Yüzlerinde ilimlerinin izlerini görebilirsiniz. Güleryüzlü ve anlayışlı yaklaşırlar. Yılların vermiş olduğu acı sonuçları böyle hafifletmek isterler. Her olayda kötüyü aramazlar. Belki de size ak büyülerden birisi yapılmıştır ve birisinin çekimi altındasınızdır. Bunu pek tabii medyum bakımıyla öğrenebilirsiniz. Hayatlarınızı emanet ettiğiniz insanlara biraz da güvenin. Tamam her şeyinizle kendinizi teslim edin demiyorum ama bir doktora nasıl güveniyorsanız onlara da öyle güvenmelisiniz. Çünkü tedavisi onun ilminden gelecek ve siz sağlığınıza kavuşacaksınız. Sonuçta size anestezi yapıp malınızı mülkünüzü çalacak değil 🙂 Yine de tüm insanlara olduğu gibi medyumlara da dikkat etmekte fayda var. Bu sizin iyiliğiniz için gerekli bir şey. Bana tamamen güvenebilirsiniz diyen birisi ya yalan söylüyordur ya fazla saftır.

Sonuç olarak hepimiz insanız ve bazı hatalar yapabiliriz. Her ne yapıyorsak dikkatle ve işe başlarken Allah’ın adını ağza alarak başlamalıyız. Allah’a emanet olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!