Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Blog / Gerçek Medyum Hocalar

Gerçek Medyum Hocalar

İnsanlar zaman içinde kendine medyum diyenlere güvenmediği ve bunlar yüzünden dolandırıldıkları için Gerçek Medyum Hocalar başlığında bir yazı yazmaya karar verdim. Sürekli olarak böyle insanlardan şikayetler geliyor. “Hocam daha önce 2 kere dolandırıldık ve artık gerçek medyum arıyorum” diye sürekli şikayet alıyoruz. Bunların önüne geçmek gerek. Yoksa dolandırıcı medyumlar (!) yüzünden piyasada insan kalmayacak. Ne büyü bozmayı bilirler, ne muska yazmayı bilirler. Tek dertleri paradır ve sizden parayı aldıktan sonra kayıplara karışırlar. Numaralarını da değiştirmezler. Sadece siz arayınca açmazlar. O kadar da yüzsüzlerdir.

gerçek medyum,gerçek medyum arıyorum,gerçek medyum nasıl anlaşılır,gerçek medyum yorumları,güvenilir medyum arıyorum,güvenilir medyum,hangi medyum güvenilir

Böyle kendine medyum diyenler o kadar fazlalaştı ki. Site yapıp biraz arama motorlarında gözükenler hemen bir telefon hattı alıp medyumluk yapmaya başlıyorlar. Güvenilir medyum aramak artık ayrı bir mesai gerektiriyor. Yalancı medyumların önüne geçmeli piyasan bir an önce silmeliyiz. Ben yazılarımda özellikle bu konulara dikkat çekiyorum. Mesela, büyü bozma ile alakalı bir yazı yazdıysam güvenilir medyumlara dikkat çekiyorum, cin musallatlarıyla veya cennetül esma dairesi ile ilgili bir yazı yazdığımda bunları kesinlikle güvenilir medyumlar ve işinin ehli medyumlarla yapmanız gerektiğiniz anlatıyorum. Medyum bakımı yaptıracaksanız eğer kesinlikle güvendiğiniz birisine gitmeniz gerekir.

Gerçek medyum bulmanın en basit yolu, tanıdık birisinin referans olmasıdır. Önceden giden tanıdığınız eğer istediği sonuca kolayca erişmiş ise, size de önerir ve siz gidersiniz. Ama herkesin medyuma giden tanıdığı olmayabiliyor. Böyle durumlarda ise, arama motorlarından bularak girdiğiniz medyum sitesinin yorumlarına ve içeriklerine dikkat edin. İçerikleri güzel hazırlanmışsa eğer işinin bilen birileri yazmıştır. Sonra yorumlara bakın ve neler yazdığını iyi analiz edin. Yorumlara verilen cevapları da iyi kontrol edin. Daha sonra telefon numarası, e-posta adresi gibi medyuma ulaşabileceğiniz yollara bakın. Ona ulaşmanız konusunda zorluk mu çıkmış? yoksa gayet kolay şekilde ulaşım sağlayabiliyor musunuz? Bunlar önemli detaylardır. Ayrıca ofisi de varsa zaten bir sıkıntı olduğunda çalacak bir kapınız var demektir.

Yukarıda anlattığım olaylar bir silsiledir ama sadece bunlar olması lazım da demiyorum. E-posta adresi veya ofisi olmayan birisine gitmeyin demem saçma olur. Çünkü iletişim eksikliklerine göre gerçek medyum değildir diyemem. Ama gerçek medyum önermemi isterseniz eğer, kendimi öneririm 🙂 Sonuçta piyasada ismim belli, yaptığım işler belli ve yorumlarımda da bir tane kötü yoruma rastlayamazsınız. Kendimi çok fazla övmeyi sevmesem de bazı kafa karışıklıklarına yer vermemek açısından söylemek istedim.

İnşallah yararlı bir yazı olmuştur. Daha sonraki yazılarımda bunlara benzer uyarı yazıları yazacağım. Selam ve dua ile…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!