Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Büyü / Evlileri Ayırma Büyüsü

Evlileri Ayırma Büyüsü

Evlileri ayırma büyüsü ile istenmedik evlilikleri bitirebilirsiniz. Çocuğunuz sizin uygun görmediğiniz birisiyle evlendiğinde, eski sevgilinizden intikam almak istediğinizde, sevmediğiniz birisinin evliliğini bozmak istediğinizde bu büyüyü kullanabilirsiniz. Etkili bir ayırma büyüsüdür. Evlileri ayırma büyüsü, kara büyüler sınıfındadır ve yapılmaması gerekir. Büyük günahlardandır. Ama yine de yaptırmak istiyorum derseniz siz bilirsiniz. Diğer ayırma büyülerinde olduğu gibi çiftlerin birbirlerinden soğumasına ve sonunda ayrılmasına olanak sağlar.

evlileri ayırma,evlileri ayırma büyüsü,evlileri ayırma duası,evli çiftleri ayırma,evlileri ayırma büyüsü nasıl yapılır,evlileri ayırma büyüsü nasıl bozulur

Evlileri ayırma büyüsü, ayırma ve soğutma büyüleri mantığında işlediği için aynı sorunlar olacaktır. Çiftler zamanla sudan sebeplerle kavga edecek, tartışacaklar. İlerleyen zamanlarda cinsel soğukluklar yaşanacak ve bunun akabinde ayrılacaklar. Bunlar hep böyle olmuştur. Birbirini çok seven insanların bir anda değişmesi ve birbirinden uzaklaşması toplumda görülen bir hadisedir. Bunun sebepleri kesin değil ama yüksek ihtimalle ayırma ve soğutma büyülerinden birisine maruz kalmalarıdır. Bu dikkatli şekilde gözlemlenmeli ve ona göre bir yol izlenmelidir. Sevdiğiniz kişilerde böyle bir durum görürseniz hemen müdahale edin ve bu gidişata dur deyin. Bunu gördüğünüz çiftlerde yapın çünkü onlar bir etkinin altında olduğunu bilmezler. Normal bir süreç olarak görürler. Tartışmalar arttıkça zaten sürekli haklı olma isteği onları ele geçirir. En yüksek sesi çıkarıp sindirmek isterler. Yapılamaması durumunda olay fiziksel şiddete kadar gider. Bunlara erken müdahale her zaman en iyisidir.

Evlileri ayırma büyülerinin yapılış şekilleri farklıdır. Bunlar, yapacak olan medyumun kalibiliyetine ve öğrendiği şekle göre değişir. Genellikle, çiftin beraber çekilmiş fotoğrafına ve kişisel bilgilerine ihtiyaç vardır. Bu fotoğraf özenle hazırlanmış bir masada (masaya mumlar dizilmiş, özel kağıt ve mürekkeplerle dualar yazılmış gibi) makas yardımıyla kesilir ve dualar okunur. Bu duaların neler olduğunu ve büyünün tamamının nasıl yapıldığını tabii ki anlatmayacağım. İnsanlar bunları yapmaya çalışarak daha büyük felaketlere sebebiyet verebiliyorlar. Bilmeyen insanların elinde, diğer insanları sürekli mutsuz edecek bir silahtır bu tür büyüler. Dikkatli olunması ve ona göre hareket edilmesi gerekir.

Evlileri ayırma büyüsü çok etkili olduğundan dolayı, büyünün tutması neredeyse kesindir. Yapılma tarihinden itibaren 7 ila 14 gün içinde çiftler kagvga etmeye ve uzaklaşmaya başlar. Aralarındaki sevgi ne kadar az ise o kadar çabuk ayrılırlar ve büyü amacına ulaşmış olur. Büyük günahlar içinde olduğundan hiç yaptırmamak ve sevenlerin arasına girmemek en iyisidir. Yine de her koyun kendi bacağından asılır.

İnşallah faydalı bir yazı olmuştur. Farklı konulardaki sorularınızı da çekinmeden sorabilirsiniz. selam ve dua ile…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ağız kilitleme büyüsü,ağız kilitleme duası,dil bağlama büyüsü,dil bağlama duası,ağız kilitleme büyüsü yapan medyum,ağız kilitleme büyüsü yapan hoca,dil bağlama büyüsü yapan hoca,dil bağlama büyüsü yapan medyum,ağız kilitleme duası yapan medyum,ağız kilitleme duası yapan hoca,dil bağlama büyüsü nedir,dil bağlama duası nedir,ağız kilitleme büyüsü nedir,ağız kilitleme duası nedir,dil bağlama büyüsü nasıl yapılır,dil bağlama duası nasıl yapılır,ağız kilitleme büyüsü nasıl yapılır,ağız kilitleme duası nasıl yapılır

Ağız Kilitleme Büyüsü | Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü | Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir? Dil bağlama büyüsü veya ağız kilitleme büyüsü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!