Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / En İyi Medyum Hoca

En İyi Medyum Hoca

Kendisini en iyi medyum hoca kategorisine koyan insanlara bakın. Genelde arama motoru sıralamarında yüksek yerlerde çıkanlardır. Kendilerine neye göre en iyi dediklerini çoğu bilmez. Yani, tüm medyum durumlarında en iyisi misin? En iyi büyü bozma, en iyi muska yazma, en iyi cin musallatından kurtarma ve hatta son zamanlarda büyünün tutma saatini bile söyleyenler. Su falına bakıyorum diyorsun ama kimden el aldın? Kendini hangi kaynaklardan geliştirdin. Hüddam çağırıyorum diyosun ama arıyoruz açmıyorsun? Bunlar genellikle siteye trafik çekme amacıyla yapılan bazı taktiksel olaylardır. Herkes en iyisi madem bu kadar şikayet nasıl oluşuyor. Bunlara bir çözüm yolu aramak gerekir.

Medyumlar insanlara manevi sıkıntılarında yardım etmek için var. Allah’ın doğuştan bahşettiği veya iyi bir medyumdan el alarak bu işe girişen ve kendisini sürekli geliştiren insanlardan oluşurlar. Paradan daha çok iç huzura ve iyilik yapmaya önem verirler. Bundan gerisi de, yaşamda gerekli olan paranın bir kısmını kazanmak için böyle işler yapmasıdır. O da en doğal hakkıdır. Medyum fiyatlarına göz attığınızda veya medyumla fiyat konusunu konuştuğunuzda gözünün tok olduğunu ve sizden yaşamını devam ettirebilmesi için aldığı ücreti görürsünüz. Bunları art niyet olarak kullanan insanlar da vardır. Son şansı olarak medyuma gelmiş ve tüm birikimini vermeye hazır insanlara karşı, elindeki her şeyi isteyen ve işini de çözmeyen dolandırıcı medyumların varlığı bizleri de derinden üzüyor. Bu kişilerin varlığı bizlere de zarar veriyor. Bunları durdurmak yine sizlerin elinde. Güvenilir medyumlarla çalışarak dolandırıların önüne geçebilir ve piyasadan silinmelerini sağlayabilirsiniz.

En iyi medyum konusu yazmakla bitmez. En iyi olunan konularda karar kılınmadıkça yazılar sürekli yazılıp durur. Bunları araştırmak ve öğrenmek biraz da sizin elinizde. Sitelerde yaptıkları işlere ve yorumlara bakarak fikir edinebilirsiniz. Bunlara göre işleri yaptırırsanız sizin ve bizim açımızdan daha iyi olacaktır. Dolandırıcı medyumlar(!) yüzünden bizler de zan altında kalmamış oluruz.

İnşallah yararlı bir yazı olmuştur ve bu konuda fikirleriniz biraz oturmuştur. Daha sonraki yazılarımda daha detaylı bilgiler vermeye çalışağım. Selam ve dua ile…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!