Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / En Etkili Medyum Hocalar

En Etkili Medyum Hocalar

En etkili medyum hocalar, yaptıkları işin bir an önce olmaya başlaması ile belli olur. Mesela bir büyü yapılacak; bu büyüyü yaparken nasıl yapacağını çok iyi bilir ve ona göre yapar. Büyünün tutmaya başlama süresi de diğer medyumlara göre oldukça düşük olur. Büyülerin kalitesi yapan kişiye göre değişir. Etkili büyü yapan medyumların da büyü etkileri oldukça fazladır. Ancak bunu sadece büyü yapmak olarak algılamamak lazım. Büyü bozan medyum da aynı derece etki göstererek büyünün bozulmasındaki becerisiyle büyünün ortadan kalkmasını sağlar.

etkili medyum,en etkili medyum,en etkili büyü yapan medyum,en etkili büyü bozan medyum,en etkili vefk yazan medyum, en etkili cin çıkartan medyum,en etkili aşk büyüsü yapan medyum,en etkili bakım yapan medyum

Piyasada onlarca kişi en etkili medyumun kendisi olduğunu söylüyor. Ama bunu neye göre söyledikleri belli bile değil. Sadece öyle olduğunu düşündükleri için böyle demeleri çok normal. El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış diye bir atasözümüz var 🙂 Bunu insanları küçümsemek için söylemiyorum ama bazı gerçekleri de bilmek lazım. Bir de, en etkili medyum derken neyi iyi yapıyorsun? En etkili büyü yapan medyum mu? En etkili büyü bozan medyum mu? En etkili muska yazan medyum mu? En etkili cin çıkartan medyum mu? En etkili aşk büyüsü yapan medyum mu? En etkili bakım yapan medyum mu? En etkili vefk yazan medyum mu? Yani bunların çok fazla seçeneği var. Bir kaç seçenek beraber tabii ki de yapılabilir. Ancak ben her şeyi yapıyorum ve her şeyde en etkili ve en iyi benim demek biraz inandırıcı değil sanki. Bunlara düşünerek ve araştırarak bakmak lazım. Diğer türlü, her yazımda bahsettiğim gibi zarardan başka bir şey getirmeyecektir. Mesela, siz bir büyü yaptıracaksınız diyelim. Ama medyumun etkisi çok az. Büyüyü yaptırdıktan sonra, her işlem doğru olsa bile, kişinin bünyesine etki edemektikten sonra hiçbir anlamı kalmaz. Bunlara dikkat etmek gerekir. Yapacağınız her işlemde medyumlarla biraz sohbet ederek hangi konuda iyi olduğuna dikkat çekebilirsiniz. Sizin istediğiniz işlerde iyi olması onun yalan söylediği anlamına da gelmez. Sonuçta tüm medyumluk işlerini istemeyeceksiniz.

Yine bu işleri yaptırırken dikkat etmeniz gereken iş, güvenilir medyumu bulmaktır. Güvenilir medyumlarla ilgili yazımı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Maddi ve manevi zarara uğramak istemiyorsanız, güvenilir ve gerçek medyumlarla çalışmanızda fayda olacaktır.

İnşallah faydalı bir yazı olmuştur. Daha sonraki yazılarımda merak ettiklerinizi yazıyor olacağım. Selam ve dua ile…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!