Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / Dolandırıcı ve Sahtekar Medyumlara(!) Dikkat

Dolandırıcı ve Sahtekar Medyumlara(!) Dikkat

İnternette çok fazla yalan ve yanlış bilgi dolaşıyor. Bu bilgi kirliliğinin arasında doğruları bulmak oldukça zorlaşıyor. Kendisine medyum diyen dolandırıcı ve sahtekarlar gün geçtikçe artıyor. Aklına insanları kandırmayı koymuş insanlar bir şekilde istediklerini yapıyorlar. Ancak bu yollara girmemiş, temiz insanlar taş mı yesin? Sap ile samanı birbirinden ayırabilmenin zorlaştığı bu zamanlarda, daha fazla dikkatli olmak gerekiyor. Belki de son paranızla, bir umut başvurduğunuz medyum dolandırıcı çıkarsa ve paranızı vermezse ne yapacaksınız? Bunları iyi düşünmek lazım. Diğer türlü başınızı taşlara vurarak zaman geçirirsiniz. Peki bunları nasıl ayıracaksınız?

sahtekar medyum,sahtekar medyumlar,dolandırıcı medyum,dolandırıcı medyumlar,medyuma dikkat

Bir medyumun web sitesine girdiğinizde, ilk önce yazılarını bir okuyun. Bir kaç yazısına baktığınızda zaten yeterli bilgiyi alacaksınız. Yazıları da bildiğiniz konulardan seçerseniz yetkinlik seviyesini anlayabilirsiniz. Ama bunu profesyonel insanlara da yazdırmış olamaz mı? Parasını vererek istediğiniz yazıyı çok güzel bir şekilde yazdırabiliyosunuz. Sitedeki iletişim bilgilerine dikkat edebilirsiniz. Özellikle ofisi olan medyumları seçmeniz, ileride olabilecek sorunları çözerken kapısına dayanabileceğiniz birisi var demektir. Telefonunuzu açmıyorsa ofisine gidersiniz. Ama tüm iyi medyumların ofisi var mıdır? Onun cevabını da vermek lazım. Geçici ofisler tutup insanları dolandırıp sonra da kaçıp giden insanlar da yok mudur? İlla ki vardır. Medyumun web sitesindeki yorumları dikkatlice okuyun. Onlar size karar vermeniz için yardımcı olacaktır. Özellikle farklı dertleri olmuş insanların işi halledilmişse, bu size güven verebilir.

Bir medyuma güvenmenin en iyi yöntemi aslında referanstır. Bir sıkıntısı olan ve bunu medyuma çözdüren insanlar var ise onlardan referanslar alabilirsiniz. Ben şu işimi yaptırdım sen de ona yaptırabilirsin dediğiniz insanlar var ise çekinceleriniz büyük ölçüde gider. Kafanız daha rahat olursunuz ve daha fazla güvenirsiniz. Yukarıda yazdıklarımla beraber bunlara da dikkat ederseniz sıkıntısınız bir tedavi döneminden sonra sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

etkili medyum,en etkili medyum,en etkili büyü yapan medyum,en etkili büyü bozan medyum,en etkili vefk yazan medyum, en etkili cin çıkartan medyum,en etkili aşk büyüsü yapan medyum,en etkili bakım yapan medyum

En Etkili Medyum Hocalar

En etkili medyum hocalar, yaptıkları işin bir an önce olmaya başlaması ile belli olur. Mesela …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!