Salı , Ağustos 21 2018
Anasayfa / Büyü / Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kendisinde bir fenalık olduğunu hisseden insanların, fiziksel rahatsızlıkları yoksa eğer, başvurdukları ilk kaynak Google’dır. Orada kendilerine olanları yazıp çare ararlar. Buradan beni bulan insanların sordukları sorulardan birisi de “Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?” sorusudur. Bir rahatsızlıkta doktora gidip çözüm bulamayan insanların medyumlardan şifa aramak istemeleri gayet normaldir. Çünkü bir hastalık sadece fiziksel olmaz, bu ayrıca manevi ruhsal bir olaydır. Büyü yapıldığını anlamanın farklı yolları vardır. Her büyü insan bünyesinde farklı sonuçlar çıkarır. Büyü belirtileriyle ilgili yazıyı daha önce “Büyü çeşitleri ve büyü belirtileri” başlığında paylaşmıştık. Buraya tıklayarak okuyabilirsiz. Büyü, büyü çeşitleri ve büyü belirtileri anlamanız konusunda size yardımcı olacaktır. Linkteki yazıyı okursanız eğer, büyü yapıldığı nasıl anlaşılır konusunda daha bilgili olabilirsiniz. Gelelim büyüyü anlamanın yollarına;

büyü yapıldığı nasıl anlaşılır,büyü yapıldığını nasıl anlarım,büyü belirtileri,büyü belirtileri nelerdir,bende büyü mü var,büyüyü anlama yolları,büyüyü anlamanın yolları,büyü yapıldığını anlamanın yolları

Her büyü kendi karakteristik özellikleriyle etkisi altına alır. Burada büyüyü yapan medyum, büyü yapılan kişi ve büyünün özellikleri çok önemlidir. Herkese aynı etkideki büyü, aynı sonuçları vermeyebilir. Bu tamamen kişiye özel bir durumdur. Büyü yapıldığını anlamanın bir çok yolu vardır. Bunların çoğu sizi fiziksel olarak etklileyen olaylardır. Zaten ruhsal bir çöküntüde fiziğiniz de ona göre etkileniyor.

Medyum bakımı yapılmadan önce, sizlerin medyumlara gelme amacınız olan büyüden şüphelenme evresinde, sizlerin araştırmalarınız neticesinde bulduğunuz sonuçlarla geldiğiniz zaten aşikar. Yoksa kimse bende büyü var biliyorum diye medyum aramaz. Şimdi büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusuna verilecek cevaplara bir göz atalım.

Büyü yapıldığını anlamanın yollarından birisi; sizlerin birden bire ruhsal çöküntüye girmenizdir. Ama burda bahsettiğim şey, başınıza bir şey geldi de mi böyle oldunuz? Yoksa manik bir halde direkt olarak çöküntü mü yaşadınız? Bunu ayırt etmek önemlidir. Ama bu durumda bile kesinlikle büyü var denemez.

Bir diğer yol; tam olacak dediğiniz işler bir anda olmuyor mu? Çok iyi giden bir ilişkiniz var sevgiliniz bir anda sizi terkettiyse eğer bu da büyü ihtimalini arttırıyor.

Başka bir yol; paranızın bereketini bir anda kaybetmesi. Durduk yere biten paralar. Bunların nereye gittiğini bilmiyorsunuz ve hesaplarken kafanız karışıyor. Bu da büyü ihtimalini arttırıyor.

Yukarıda belirttiğim maddeler sadece büyü yapıldığını anlamanın bir kaç tanesi. Ancak şöyle bir durum var; belirtilen durumların görülmesi illa büyü olduğu anlamına gelmez. Geçici bir şey de olabilir. Bunları iyi ayırt etmek lazım. Zaten medyuma başvurduğunuzda medyum bakımı yaparak sizde ne olduğunu açıkça söyler. Ona göre tedavi işlemlerine devam edersiniz. Bu ben veya başkası olabilir. Hiç sorun değil. Bizim amacımız zaten sizlere yardımcı olmak. Güvenilir medyuma gittiğiniz sürece biz bunları dert etmeyiz. Sitedeki, büyülerle ilgili diğer yazıları da okursanız daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları da iletişime geçerek sorun. Tüm dertleriniz Allah’ın izniyle çözülecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papaz büyüsü,papaz büyüsü nedir,papaz büyüsü bozma,papaz büyüleri,papaz büyüsü nasıl bozulur,papaz büyü çeşitleri nelerdir,kara büyü, aşk için papaz büyüsü, bağlama için papaz büyüsü, kısmet için papaz büyüsü, geri getirme için papaz büyüsü, cinsellik için papaz büyüsü, papaz büyüsü yapan medyum,papaz büyüsü bozan medyum

Papaz Büyüsü

Aşağıdaki yazımda papaz büyüsü nedir?, papaz büyüsü bozma, papaz büyüleri, papaz büyüsü nasıl bozulur?, papaz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!