Cumartesi , Kasım 17 2018
Anasayfa / Büyü / Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır? diye bir çok soru geliyordu. Bununla ilgili bir yazı yazmak istedim. Büyü, bir insanı etkilemek isteyen her insanın yapmak istediği öğretilerden biridir. Ancak büyü yapmak herkese göre uygun değildir. Sadece bunu bilen ve yetkili kişilerin büyü yapması gerekir. Tabii yetkili derken kurs sertifikasından veya büyücülük okulu diplomasından bahsetmiyorum. Büyünün ne olduğunu bilen, bu işte tecrübeli, yanlış bir şey yaparak karşıdakini helake sürüklemeyen insanlardan söz ediyorum. Büyü yapabilmek Allah tarafından bahşedilen yeteneklerden birisidir. Bunu iyi yollarda kullanan insanlar için sıkıntı yoktur. Ama kara büyü gibi insanın canına bile kasteden büyüler olduğunda işler değişebilir.

büyü yapımı,büyü yapmak,büyü nasıl yapılır,büyü yapan medyum,büyü yapan hoca,büyü yapanlar,büyücü,büyücülük,ak büyü yapımı,kara büyü yapımı

Büyüler, yapılış amaçlarına göre farklılıklar gösterebilirler. Bunlar uzun ömürlü, kısa ömürlü veya ömürlük olabilirler.

  • Uzun Ömürlü Büyüler; bir kaç yıl süreyle etkili olduktan sonra kendiliğinden etkisi geçen büyülerdir.
  • Kısa Ömürlü Büyüler; kısa zamanda etkili olur ve sonradan etkisi geçer.
  • Ömürlük Büyüler; büyü bozulmadığı sürece etkisi devam eden ve ölene kadar devam eden büyülerdir.

Büyü yaparken kullanılan çok farklı yöntemler vardır. Bu yöntemler farklı ihtiyaçlar doğurur. Örneğin; papaz büyüsü yaparken, büyü yapılacak kişinin bir parçası istenir. Bu parça, saçteli, tırnak, kan gibi şeyler olabilirler. Tabii kara büü yapmak büyük günah olduğundan bu meseleye giriş yapmıyorum.

Büyü yapmanın temeli aynıdır. Farklı yöntemlerine rağmen çoğu aynı kapıya çıkar. Bunları bir kaç örnekle açıklayalım;

  1. Kur’an-ı Kerim’i temiz olmayan şeylerle yazmak ve yine aynı şekilde pislikle siler. Şeytan o insana gelir ve bir ayet veya sureyi insanın parçasıyla yazar. Bununla ilgili bir hikaye vardır. Mısır’da bir büyücüye nasıl başarılı olduğunu sorarlar, “Ben yasin’i bir tabağa yazar sonra o yazıya işer ve aynı sidik ile yazıyı silerdim. Bu şekilde başarılı olurdum” der. Tabii bunlar bizim desteklemediğimiz şekillerdir. Kutsal kitabımıza karşı yapılan böyle bir saygısızlığı asla kabul edemeyiz. Bu hem büyük bir günahtır, hem de yapılan büyük bir hata. Bu şekiller zaten kara büyülerde kullanıldığı için bizim konumuz değil. Kesinlikle kara büyülerden bahsetmeyeceğim. Burada büyü yapımından ziyade, gidilen bazı teknikler üzerinde temel bir giriş yapacağım.
  2. Bir diğer yöntemde ise; bazı bitkiler, kişinin kullandığı eşyalar, sabun,kilit, nohut vb. malzemelerle yaplan büyülerdir. Üzerine okunan azimetler sayesinde, çağırılan cin gelir ve çağıran kişinin himayesine girer. Ancak böyle durumlarda, gelen cin, çağıran medyumdan güçlüyse büyük sıkıntılar doğabilir. Medyum bu konuda çok dikkatli olmalıdır. Yoksa hayatını bile kaybedebilir. Bu durum da çok önerdiğim şekillerden değildir. İnsanı helaka sürükleyebilir. Sadece sizi değil, çevrenizdeki herkesi öldürebilen bir cin çağırıldığını düşünün ve gerisine siz karar verin.
  3. Başka bir yöntem ise hayvan kesmektir. Bu genellikle siyah bir hayvan olarak belirlenir. Hayvan, besmele çekmeden kesiliyor veya boğularak öldürülüyor. Sonra o hayvan harabe bir eve veya mekana atılıyor. Çünkü, sufli cinler böyle yerleri severler ve böyle yerlerdeki leşleri yerler. Oralarda yaşarlar. Sonra da okunan azimetle beraber çağırılan cin istekleri yerine getiriyor ve artık çağıran kişi ne derse yapıyor.

Yukarıda belirttiğim bazı şekiller genellikle kara büyülerde kullanılan karanlık yöntemlerdir. Bunlara herkes cesaret edemediğinden ufak olarak açıklamalarda bulundum. Ancak ak büyüler daha naif ve hayır işlerinde kullanıldıklarından, yapılışları daha kolay ve daha huzurludur. Böyle günahlara bulaşmadan yapılabilirler. O yüzden anlatmıyorum ki herkes büyü yapmaya çalışmasın ve hem kendilerini, hem de çevresindeki insanları tehlikeye atmasınlar. Tabii her zaman söylediğim gibi, büyü yaptırmak istediğiniz kişinin işinin ehli olması gerekmektedir. Ayrıca medyum diye geçinen dolandırılardan uzak durursanız sizin için daha hayırlı olacaktır. Hem paranızı kaptırmamış olacaksınız, hem de işiniz çözülmüş olacak. Dikkatli olmakta fayda var.

Hayırlı günler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papaz büyüsü,papaz büyüsü nedir,papaz büyüsü bozma,papaz büyüleri,papaz büyüsü nasıl bozulur,papaz büyü çeşitleri nelerdir,kara büyü, aşk için papaz büyüsü, bağlama için papaz büyüsü, kısmet için papaz büyüsü, geri getirme için papaz büyüsü, cinsellik için papaz büyüsü, papaz büyüsü yapan medyum,papaz büyüsü bozan medyum

Papaz Büyüsü

Aşağıdaki yazımda papaz büyüsü nedir?, papaz büyüsü bozma, papaz büyüleri, papaz büyüsü nasıl bozulur?, papaz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!