Cumartesi , Kasım 17 2018
Anasayfa / Büyü / Büyü Bozdurmak İstiyorum

Büyü Bozdurmak İstiyorum

Son zamanlarda özellikle e-posta yoluyla gelen sorulardan bir tanesine cevap vermek istiyorum. Büyü bozdurmak istiyorum ne yapmalıyım? Bu soru genelde insanların merak ettiği bir soru olduğundan cevaplama ihtiyacı hissettim. Büyü bozurma işlemi sadece büyü bozan medyumlar tarafından, büyülü kişiler için yapılmalıdır. Üzerinde büyü olmayan birisine büyü bozdurma işlemi zaten yapılamaz. Medyum bakımında çıkan durumlara göre büyü bozdurma işlemleri yapılır. Bakımda büyü varsa yapılır yalnız. Cin musallatı veya başka bir sonuç çıkarsa zaten büyü bozdurmaya gerek kalmayacaktır.

büyü,büyü bozma,büyü bozan medyum,büyü bozdurmak istiyorum,büyüden kurtulmak istiyorum,büyüyü yok eden hoca,büyüyü bozan dualar,büyü bozan dua,büyü bozan hocalar,büyü bozma tedavisi,büyü bozdurmak günah mı,dinimizde büyü bozdurma günah mı,büyü bozdurmak için hoca

Büyü bozan medyumlar arasında yaptığınız seçimle ve medyum bakımından çıkan sonuca göre büyü bozma tedavisine başlanır. Büyü bozdurma tedavisi, büyünün çeşidine, gücüne ve yapılan kişinin inanç durumuna göre farklılıklar gösterir. Bu durumlar tedavinin süresini ve etkisini etkileyen durumlardır. Büyü bozdururken özellike büyü bozabilen hoca veya medyumlara başvurmakta fayda vardır. Yoksa dolandırıcılara paranızı kaptırarak istenmeyen sonuçlar doğurabilirsiniz. Hem büyü bozulmayacak, hem de paradan ve zamandan zarar etmiş olacaksınız. Bu gibi durumlarda güvenilir dediğimiz medyumlara başvurmak sizin için en iyisi olacaktır. Diğer türlü istenmeyen durumlar oluşacaktır.

Büyü bozan hocaları bulmadan önce sizde büyü olup olmadığını iyice teyit etmeniz gerekmektedir. Medyum tarafından yapılan bakımdan sonra çıkan sonuca göre tedavi uygulanmalıdır. Büyü olmayan birisine büyü bozma tedavisi uygulanması çok gereksiz olacaktır. Hayatınızı bu gibi soytarılara paranızı kaptırarak geçirmeyin. Sizleri sağlığından ettiği yetmeyecekmiş gibi, para ve zamanınızdan da edecektir.

Büyü bozmak için çok farklı yöntemler kullanılır. Tüm büyüler için tek bir tedavi yöntemi yoktur. Büyü bozma tedavisi kişiye özel olmalıdır. Kişide olan büyü tespit edildikten sonra ona göre işlem başlatılmalıdır. Genel bir tedavi yararlı olmayacaktır. Her insana yapılan büyünün günü, süresi ve yapan kişinin de etkenleri farklıdır. Bunları göz önüne almak gerekir. Medyumların asli görevi, büyü bozarken tüm etkenleri göz önünde bulundurmak ve büyü bozma tedavisini ona göre sürdürmektir. Diğer türlü hiç kimse kazanamayacaktır.

Tabii burada unutmamanız gereken bir konu var. Büyü bozucam veya sizi cin musallatından kurtarıcam diye ortaya çıkan insanlara tam güvenemezken bir de bilgisayarla nasıl güvenicez? Burada önemli olan zaten güvenilir medyumu bulmakta. Buraya tıklayarak bu konuda yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. Bir diğer konu da; medyum sizi gerçekten o şekilde tedavi edecek mi? veya edebilecek mi? Bu konu da çok önemlidir. Bu yüzden vasıflı insanlara danışmakta fayda var. Bunları da sitelerinden veya medyumlar için açılan yorum/şikayet sitelerinden takip edebilirsiniz. Sizlere bu konuda önerim olacak.

  1. Kendi sitem üzerindeki yorumlar. Tıklayın
  2. Benden ayrı olarak, başkaları tarafından işletilen bir sitede yapılan, onaylanması ve yazılması benimle alakalı olmayan bir site. Tıklayın

İnşallah yazı yararlı olmuştur. Sağlıklı ve huzurlu günler dilerim. Selam ve dua ile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papaz büyüsü,papaz büyüsü nedir,papaz büyüsü bozma,papaz büyüleri,papaz büyüsü nasıl bozulur,papaz büyü çeşitleri nelerdir,kara büyü, aşk için papaz büyüsü, bağlama için papaz büyüsü, kısmet için papaz büyüsü, geri getirme için papaz büyüsü, cinsellik için papaz büyüsü, papaz büyüsü yapan medyum,papaz büyüsü bozan medyum

Papaz Büyüsü

Aşağıdaki yazımda papaz büyüsü nedir?, papaz büyüsü bozma, papaz büyüleri, papaz büyüsü nasıl bozulur?, papaz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!