Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Blog / Büyü Bozan Hocalar

Büyü Bozan Hocalar

Büyü ile ilgili yazıları buraya tıklayarak bulabilirsiniz. Bu yazımızda büyü bozan hocalarla ilgili bazı paylaşımlar yapacağım. Büyü bozan hocalar veya büyü bozan medyumlar için işlerini iyi yapan kişilerden seçmelisiniz ki, bozdurmak istediğiniz büyü bozulabilsin. İşinin ehli olmayan medyum veya hocalara başvuru yaptığınızda yapabileceklerini söylerler ancak büyünün bozulmadığını görürsünüz. Büyü bozmak yetkinlik isteyen bir iştir ve işini bilen medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bir çok hatalı işlemler bu büyüler daha da çoğalabilir veya yakınlarınıza zarar verebilirler.

büyü,büyü bozan hoca,büyü bozan hocalar,büyü bozan medyumlar,büyü bozan,büyüyü bozan medyum,kara büyü bozan medyum,ak büyü bozan medyum

Büyü bozmadan önce bilinmesi gereken olay hangi büyünün yapıldığıdır. Medyum bakımı sayesinde bu durum anlaşılarak ona göre tedaviye başlanılmalıdır. Yoksa hastasına yanlış tedavi uygulayan doktor gibi hasta olmadık sonuçlarla karşılaşır. Mesela, papaz büyüsü yapılan bir kişi için domuz büyüsü tedavisi yapılmaz. Bunlar çok farklı olaylardır. Verdiğim örnek 2 kara büyü üzerineydi. Ya da şöyle diyelim; sizde cin musallatı var ama medyum size büyü tedavisi uyguluyor. Bu kesinlikle sonuç vermeyecek bir işlemdir. Bu gibi durumlarda hem büyü etkisini daha fazla gösterir, hem de siz zaman ve paranızdan olmuş olursunuz. Böyle durumlara aldanmamak için güvenilir medyumlar yazımı okuyabilirsiniz. İşin aslı kiminle çalıştığınızdan geçiyor. Bir medyum yanlış tedavi yapabilir veya yanlış bakım yapabilir. Bunlar aynı doktorlukta olduğu gibidir. Her doktor bir hastalığı bulamayabilir ama profesörlere baktırdığınızda hastalığı bulur ve size doğru tedavi uygulayarak sizi iyileştirir. Medyumların da işini bilenleriyle çalışmak gerekir ki paranız ve sağlığınız ziyan olmasın.

Hayatlarını medyum olarak geçirmiş, diğer medyumlardan el almış, bu işi parası için değil de Allah rızası için yapan insanlardan yardım isteyin. Emin olun ki piyasada medyum olarak dolaşan yüzlerce dolandırıcıdan aldığınız hizmetlerin hiçbir yararı olmayacaktır. Bu yazıyı okuyan ve kendilerine medyum diyen dolandırıcılara parasını kaptıran kişiler de olabilir. Onlar demek istediğimiz gayet iyi anlayacaklardır. Bana başvuran kişilerin de yoğun olarak şikayet ettiği konulardan birisi de budur. Hocam daha önce dolandırıldım ve medyumlara güvenemiyorum diyerek ilk başlarda bana da şüpheyle yaklaşan insanlar mevcut. Bu kişiler tamamen haklılar tabii ki. Ama benimle konuştuktan ve tedaviye başladıktan sonra güvenleri yerine geliyor ve tedavilerini güzel bir şekilde olarak hayatlarına devam ediyorlar.

Şunu da belirtmeliyim ki; her medyum büyü bozamaz. Şöyle bir durum vardır; Bazı medyumlar cin musallatları konusunda çok iyidirler, bazıları büyü bozmakta iyidirler, bazı medyumlar manevi ilimlerde gelişmişlerdir. Bunu yine doktorlar örnek vererek açıklayayım. Sizi kanser edecek doktor eğer çocuk doktoruysa ona güvenmezsiniz. Yapamayacağını bilirsiniz. Sizleri tedavi edecek medyumları da seçerken buna göre seçmeniz iyi olacaktır. Sağlığınıza kavuşmanızda büyük yardımı dokunacaktır.

Büyü bozan hocalar veya büyü bozan medyumlar konusuna bir giriş yaparak bazı konuları açıklamaya çalıştım. İnşallah yardımı dokunur ve hayatınızda daha sağlıklı olmanız konusunda seçeceğiniz medyum için yol gösterir. Allah’a emanet olun. selam ve dua ile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum arıyorum,medyum arayanlar,medyum arayan insanlar,acil medyum arıyorum,büyü bozan medyum arıyorum

Medyum Arıyorum

Arama motorlarında arama yaparken, insanların arattıkları kelimeler arasında medyum arıyorum başı çekiyor. Ama buna bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!