Cuma , Temmuz 20 2018
Anasayfa / Medyum / Avusturya Medyum

Avusturya Medyum

Tüm dünyada olduğu gibi Avusturya’da da medyuma ihtiyaç olduğunda sizlerin yanındayım. Avusturya’da büyü bozma, cin musallatından kurtarma, kısmet açma vb konularda tüm zor zamanlarınızda iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Gurbette yaşamak, özellikle hristiyan bir ülkede yaşayan müslümanlar için, eğer imanlı biriyse zorluklar yaratabiliyor. Farklı dinden insanların farklı bakışlarına maruz kalmayı kimse istemez. Ama herkesin kendini en iyi görmesinden ve farklılıkları kucaklamayamamasından dolayı işler içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Bunlara engel olmak herkes için kolay olmayabilir. 20 yıldır edindiğim tecrübeler şunu gösteriyor ki; yurtdışında yaşayan müslümanlar gerçek bir medyuma gerçekten ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaçları karşılamaz için de, biraz da teknolojinin etkisiyle bizlere ulaşabilmelerini sağlıyorum.

avusturya medyum,avusturyada medyum arıyorum,avusturya büyü bozma,avusturyada büyü bozan medyum,avusturya medyum hoca,avusturya vefk yapan hoca,avusturya muska yazan hoca,avusturya en iyi medyum,avusturya medyumları

Hayatlarınızı kötü etkileyen, istediğiniz gibi yaşayamamanızı sağlayan çoğu olayda benimle iletişime geçebilirsiniz. Üzerinizde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız eğer, bu konuda fazla beklememenizi tavsiye ederim. Bende büyü olduğunu nasıl anlayacağım? derseniz eğer “Büyü Belirtileri” yazımı okuyabilirsiniz. Sadece büyü bozma değil, muska yazımı, hayatınızı daha iyi duruma getirecek dualar, havass ilmi, ebced ilmi, nazardan korunma, rukye ile tedavi, cin musallatlarından kurtulma gibi hizmetlerim vardır. Zaten siteyi biraz incelediğinizde benimle alakalı yorumlara ve neler yaptığıma dair yazılara ulaşabilirsiniz. Hayata bir kez geliyoruz ve iyi yaşamak istiyoruz. Allah’ın izniyle de bunu başarmamak için elimizde bir sebep yok. Halimize şükrederek ama biraz da fazlasını isteyerek yolumuza devam edebiliriz. Allah boş duranı sevmez. Sürekli kendimizi geliştirmeli ve okumalıyız. Kutsal kitabımızın bile ilk emri “Oku”dur. Eğer inançlı bir müslümansanız sürekli okuyun ve okutun. Gelelim “Avusturya’da medyum” olarak nasıl işlerimi yürütüyorum? konusuna.

Bazı bilgisayar programlarını kullanarak yüz yüze veya sadece yazışma vasıtasıyla görüşmemizi sağlıyoruz. Tüm olasıklıkları gözden geçirip işlemimizi yapıyoruz. Ancak bazı durumlarda, bizlere yardımcı olacak bazı kişiler gerekiyor. Bunlar evinizde kalan aileniz veya başka bir tanıdğınız olabilir. Bazı tedavi yöntemlerinde, büyü yapılan veya başka bir derdi olan kişiye dokunarak duaların okunması gerekiyor. Bu nadir görülen bir şey de olsa oluyor yani.

Tabii burada unutmamanız gereken bir konu var. Büyü bozucam veya sizi cin musallatından kurtarıcam diye ortaya çıkan insanlara tam güvenemezken bir de bilgisayarla nasıl güvenicez? Burada önemli olan zaten güvenilir medyumu bulmakta. Buraya tıklayarak bu konuda yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. Bir diğer konu da; medyum sizi gerçekten o şekilde tedavi edecek mi? veya edebilecek mi? Bu konu da çok önemlidir. Bu yüzden vasıflı insanlara danışmakta fayda var. Bunları da sitelerinden veya medyumlar için açılan yorum/şikayet sitelerinden takip edebilirsiniz. Sizlere bu konuda önerim olacak.

  1. Kendi sitem üzerindeki yorumlar. Tıklayın
  2. Benden ayrı olarak, başkaları tarafından işletilen bir sitede yapılan, onaylanması ve yazılması benimle alakalı olmayan bir site. Tıklayın

İnşallah yazı yararlı olmuştur. Sağlıklı ve huzurlu günler dilerim. Selam ve dua ile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum olmak,medyum olmak istiyorum,medyumluk yapmak istiyorum,nasıl medyum olunur,medyum nası olunur,medyum eğitimi,medyum sertifikası

Nasıl Medyum Olunur?

Medyum demek, çoğu insana göre oturduğu yerden para kazanmak anlamına geliyor. Medyum olmak istiyorum diyenlerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!