Çarşamba , Ekim 17 2018
Anasayfa / Medyum / Almanya Medyum

Almanya Medyum

Bildiğiniz üzere tüm dünyada gelişen teknolojiyle beraber, bazı işlerin de yapılma alanları değişti. Önceleri sadece bulunduğum yerdeki insanlarla ilgilenebilirken, şimdi farklı şehirlerdeki, hatta ülkelerdeki insanlarla görüşebiliyorum. Bu durum, aynı anda bir çok yerde olabilmek gibi bir imkan sunuyor. Teknoloji giderek gelişiyor ve insanlık için kullanıldığında hayrı da büyük oluyor. Uzaktan çok defalar büyü bozma ve cin musallatı gibi işlemler yaptım ve yapmaya da devam ediyorum.

Bazı bilgisayar programları sayesinde, “Almanya medyumu” olarak görev yapabiliyorum. Görüntülü konuşma veya yazışma gibi seçeneklerle istenilen tüm işlemler yapılabiliyor. Bilgisayar programlarından yararlanarak sanki yanınızdaymışım gibi işlerimi hallediyorum. Ancak bazı durumlarda bu da yetersiz kalabiliyor. İşte o zaman da hastamı Türkiye’ye davet ediyorum. Gelemeyecek durumdaysa ben gidiyorum. Gördüğünüz gibi çareler tükenmiyor 🙂 Türkiye’de yaşıyor olmamız sadece Türkiye’de bulunan insanlara yardım ediyor olacağımız anlamına gelmez. Almanya Medyum olarak Almanya’da yaşayan gurbetçi kardeşlerimize de medyumluk hizmeti vermekteyim. Almanya da manevi sorunlar yaşayan kardeşlerim benimle irtibata geçerek benden yardım isteyebilirler.

almanya medyum,almanya medyumları,almanya hoca,almanya medyum hoca,almanya büyü bozma

Böyle Nasıl Çalışıyorum?

Öncelike, bakım yapabilmem için sizden isteyeceğim bazı bilgiler oluyor. Bunlar rahatsızlığın durumuna göre farklılık gösterebiliyor. Siz bana istediğim bilgileri gönderdiğinizde bakım işlemine başlıyorum. Sorunu bulduğumda bir tedavi çizelgesi çıkarıyoruz ve ona göre tedavi işlemine başlıyoruz. Ben sizlere yapacaklarınızı söylüyorum ve siz onları yaparken ben de sizlere yapmam gerekenleri yapıyorum. Eğer güzel anlaşabilirsek ve işler yolunda giderse, ayrıca Allah tedaviden razı gelirse, durumunuz kısa zamanda düzlüğe çıkıyor ve sağlığınıza kavuşuyorsunuz.

Ancak bazı istisnai durumlar olabiliyor. Özellikle kara büyüler, kişinin kendi parçası ile (saç teli, tırnak vs) yapıldığı için, papaz büyüsünü bozmak için de kişinin kendi parçası gerekiyor. Bu özel işlemlerle çözüldüğünden uzaktan çözmek mümkün olmayabiliyor. Tabii ki yine de bakıp görmek lazım. Ezbere bir şey söylemek yanlış olurdu.

Herkese Böyle Güvenebilir miyim?

Tabii ki güvenemezsiniz. Herkes gerçek medyum olmadığı gibi, herkes bu işlemleri yapamıyor. Sadece bilgili medyumlara güvenebilirsiniz. Diğer türlü paranızı kaptırmaktan başka bir şeye yaramaz maalesef. Hayatlarında medyumluğu dolandırıcılık olarak kullanan insanlar yine paranızı alarak telefonlarınıza, mesajlarına cevap vermeyecektir. Bu gibi durumlarda dikkatli olmak gerekir ve sizi neredeyse her yazımda uyarıyorum.

Almanya’daki tüm manevi rahatsızlıklarınızda (büyü,cin musallatı vb.) sizlerin yanınızdayım. Mesafenin uzak olduğuna bakmadan gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Hayırlı günler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyum,medyum olmak,medyum olmak istiyorum,medyumluk yapmak istiyorum,nasıl medyum olunur,medyum nası olunur,medyum eğitimi,medyum sertifikası

Nasıl Medyum Olunur?

Medyum demek, çoğu insana göre oturduğu yerden para kazanmak anlamına geliyor. Medyum olmak istiyorum diyenlerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin Verilmiyor!